am un prieten gras..

by: moderator
stiu ca e urat sa zc asta, insa este un lenes si un gras si ma gandeam sa i cumap run apartat de fitness penmtru acasa, dar ce ar fi mai ok?

eumirela12

eumirela12

slabire

15 Mar 2017, 17:56

Poti apela si citi mai multe informatii despre plasturii Catch Me Patch Me. Pot fi o solutie buna pentru „lenesi”, si care chiar ofera efecte :)

roxxroxy

roxxroxy

Pt sportul acasa trebuie sa te mobilizezi

28 Mar 2012, 19:00

Eu mi-am luat bicicleta in iarna aceasta caci am zis ca e mai comod sa fac miscare acasa, dar nu am prea folosit-o, am continuat sa merg la sala. Eu cred ca fiecare trebuie sa-si contruiasca propriul program pentru a slabi. La mine mersul la sala, dieta fara carbohidrati si suplimentele slim&fit sunt mixul ideal. Slabesc si ma simt mai bine in pielea mea pe zi ce trece.

anyela

anyela

Cu aparat acasa nu cred ca il va folosi

13 Mar 2012, 12:01

Inseamna ca ii lipseste vointa sau probabil a ajuns sa creada ca nu va mai slabi si atunci se complace in situatia. Aa eram si eu pana sa merg la nutritionist si sa-mi recomande o dieta personalizata si pastilele naturale slim&fit. Poate si el are nevoie de un impold care sa-l faca sa creada ca poate slabi.

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!