Am nev.de ajutor!

by: servilama
Buna...Aici cel care a gresit sut eu...Am un iubit de 8 luni si il iubesc enorm...LA fel si el pe mine...chiar nu ma int.nimeni si nimic si pana acum totul a fost frumos...Numai k intr-o seara am stat de vb.cu un baiat si bineinteles...vorba aia "m-a prins cu mata in sac"...si ne-am certat...rau...dar intr-un fel l-am fct sa inteleaga k doar am stat de vb...Iar acum inca mai suntem impreuna dar nu mai are pic de incredere in mine...si parca vad k o sa-mi scoata ochii mereu....pt.ce am fct....Sincer va spun k nu aveam vre-o intentie gresita....il iubesc si nu ma int.nimeni altcineva....Dar mi-a zis k l-am dezamagit...are dreptate....Dar cum sa fac sa-i recapat increderea...el crede k a fost mai mult decat o simpla conversatie...e f.dificil...si se duce departe cu gandul...Dar nu l-am inselat...Ce sfat imi puteti da?Cum sa il fac sa aiba incredere in mine si sa vada k nu i-as face rau niciodata?!??Va rog sa ma ajutati....!Multumes mult

knowhoooow

knowhoooow

Am o solutie pentru toti:

12 Sep 2009, 17:33

Am o solutie pentru toti:
Daca vrei parola email-ului/messenger-ului/Hi5-ului iubitei,iubitului,sotiei,sotului sau a unui prieten noi te putem ajuta.
Avand parola poti urmari conversatiile avute in yahoo messenger, poti seta messengerul sa salveze conversatii cand tu nu esti la calculator si sa le citesti ulterior,
poti vedea toate emailurile pe care le trimite sau le-a primit, poti vedea cu cine comunica pe siturile de matrimoniale/socializare.
Trimite email la adresa: knowhoooow@yahoo.com pentru mai multe detalii.
Aflarea parolei dureaza intre 3 si 10 zile.

1.Avem nevoie de adresa ta de email (pentru contact), de emailul la care vrei sa aflii parola, de numele persoanei.
2.Dupa ce aflam parola iti trimitem dovezi (capturi de ecran din email,emailuri trimise spre tine, absolut orice vrei din email)
3.Verifici dovezile iar noi iti trimitem datele pentru a plati. Plata se face usor, rapid si sigur pentru ambele parti.
4.Dupa ce se confirma transferul iti trimitem parola originala.

Costul unei parole este de 30Euro care se platesc doar atunci cand am demonstrat accesul la email prin dovezi.
Asteptam emailurile voastre

pisi18

pisi18

Am trecut si eu prin asta..........

17 Iul 2008, 16:43

ubita cea mai mare greseala intr-o relatie e sa minti!Iar din cate ai sp tu esti cea care il iubeste iar daca sentimentul e reciproc atunci o sa inceteze!Gelozia este k un dusman al unei relatii singurul remediu e timpul si asta iti spun din experienta si cea mai mare greseala se iarta dar ii trebuie timp,timp sa inteleaga k tu esti doar al lui ,ai rabdare cu el puteai fi in aceiasi situatie ca si el incearca sa uiti si va uita si el iar de cate ori deschide subiectul saruta-l sau fa ceva ce ii place si ce iti place si tie tu sti ca nu a fost nimic deci nu ii da impotrtanta totul se rezolva prin timp eu am avut nopti in care nu ma lasa sa dorm stateam toatat noaptea la telefon k sa vada k nu ies pe nush unde dupa ce trece chestia asta o sa fiti mai uniti tu l-ai ales asa cum e deci ai rabdare cu el

ava774

ava774

ciudat...

15 Mai 2008, 13:40

Pai ai folosit singura cuvintele "m-a prins cu mata in sac".

Daca intr-adevar nu era decat o simpla conversatie iar tu nu aveai nici un gand..... ce "matza" aveai in sac??

Nu ne-ai dat foarte multe detalii, insa daca prietenul tau este foarte gelos din fire, va reusi sa te faca sa fii convinsa ca ii esti infidela chiar si atunci cand mergi pe strada cu el de mana si din intamplare te uiti la un barbat (este doar un exemplu, nu-l lua ad literam).

Personal, nu cred ca poti repara ceva ce nu ai stricat, si nu cred ca poti sa iti ceri scuze pt ceva ce nu ai facut.

Top 10 diete nesanatoase
Top 10 diete nesanatoase
diete-sanatoase.ro

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!