Cand EL te inseala cu un alt EL

by: pisi
Ce parere aveti, ce ati simti daca ati afla intr-o buna zi, ca el are un iubit(amant)si nu,cum v-ati fi asteptat in cele mai urate cosmaruri,o iubita(amanta).
Credeti ca ati lupta cu arme egale cu amantul iubitului/sotului vostru ?
Mi se pare o tema interesanta de discutie,avand in vedere ca exista femei care au descoperit intr-o buna zi ca, de fapt, sotilor lor le plac barbatii,si nu femeile.
V-ati da seama daca lui i-ar placea si barbatii sau doar barbatii ?

fluturas28

fluturas28

:(

27 Apr 2007, 14:31

clar ajung al psiholog!!

erika

erika

Nasol tare :(

21 Iul 2006, 21:31

Macar putea sa-si dea seama de propria-i orientare inainte sa se insoare.
Am citit si eu despre o tipa care l-a prins pe logodnic cu fratele ei facand prostioare in cort, la mare, cu putin timp inainte de nunta. Nu stiu cat e de adevarat...

erika

erika

Nasol tare :(

21 Iul 2006, 21:28

Macar putea sa-si dea seama de propria-i orientare inainte sa se insoare.
Am citit si eu despre o tipa care l-a prins pe logodnic cu fratele ei facand prostioare in cort, la mare, cu putin timp inainte de nunta. Nu stiu cat e de adevarat...

pisi

pisi

Erika, citisem de cazul unei tipe

21 Iul 2006, 10:03

care a descoperit dupa 12 ani de casnicie ca sotului ei ii plac,de fapt, barbatii( a gasit o poza a unui tip gol in servieta sotului si de aici au inceput banuielile),ar trebui sa mentionez ca au doi copii impreuna aceasta pereche.
D-abia atunci a fost tipa capabila sa-si explice de ce el nu mai avea chef sa se culce cu ea,iar daca ea insista pe tema asta, el ii spunea ca-i goneste si cea mai mica urma de dorinta etc. Pt acea femeie a fost o lovitura groaznica, ea a inceput sa aibe complexe din aceasta cauza, sa nu mai poate avea o relatie normala( cu un alt barbat),prietenii au inceput s-o ocoleasca ,copiii au crescut si nu pot accepta ca tatal lor este homosexual si ca mama le-a fost inselata cu un barbat.

Si mie mi se pare lupta nedreapta, nici o femeie nu poate lupta cu armele unui barbat, si desigur, ca si viceversa e valabila.

erika

erika

:)

20 Iul 2006, 21:00

Nu m-am gandit niciodata la asa ceva. Doamne fereste!! :)
Mi se pare o situatie prea...ireala. Ma face sa rad mai degraba, desi stiu ca nimic nu-i imposibil. Nu stiu ce ar fi mai rau, sa te insele cu o femeie sau cu un barbat...
Un lucru stiu si eu... NU, n-am lupta cu arme egale :))))

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!