Am varfurile despicate

by: autumn
As vrea o solutie de tratament pentru varfurile despicate. Am parul fin si imediat se despica, chiar daca ii tund varfurile regulat. Exsta ceva de baza de uleiuri?

lilly_buterfly

lilly_buterfly

varfuri despicate

03 Sep 2012, 09:54

in primul rand eu te sfatuiesc sa mai tai putin din ele, iti va fi mai usor sa le ingrijesti

iulia32

iulia32

aplica un ser tratament

02 Sep 2012, 22:12

Incearca sa aplici un ser tratament ca sa tratezi varfurile si mai apoi un spray tratament care sa previna deteriorarea parului. Incearca biosilk, eu mi-am luat un sampon si am fost multumita. Le gasesti produsele in farmaciile sensiblu cred, eu de acolo mi-am luat.

wonderland

wonderland

exista uleiuri/spray-uri

09 Mai 2012, 13:05

pentru varfuri despicate, ti-as recomanda sa cumperi din saloane, sunt mai scumpe dar sunt produse foarte bune

mikimoto

mikimoto

Varfuri despicate

08 Mai 2012, 20:44

Foloseste sampon profesional Bipantol pentru varfuri despicate http://www.azida.ro/product.php?pd_id=158

andreea21

andreea21

Un par sanatos

24 Mar 2011, 15:37

Si eu intampinat astfel de probleme. Cel mai bine este sa mergi intr-un salon pentru ca doar asa poti obtine sfaturi care intr-adevar sa fie de folos tipului tau de par. Eu merg la un salon foarte aproape de Piata Victoriei, se numeste Magic Andreea Beauty, pe care il recomand tuturor. Sigur au solutia si pentru tine, eu sunt ff multumita.

folosesti cumva placa

18 Mar 2011, 16:53

Nu folosi feonul sau placa, usuca-l in prosop, natural. Ptr varfuri sanatoase poti sa folosesti Beautifying Serum de la Icon.

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!