Balsam pentru par cret?

by: amalia_07
Care ar fi cel mai bun balsam pentru parul cret?

mihaelastam

mihaelastam

balsam

07 Iun 2008, 10:40

Incearca PhytoDefrisant , este un balsam special pentru par cret,buclat si usor friabil ...
Eu am cautat pe net si am vazut foarte multe articole si comentarii benefice pentru toata gama .
http://www.hairboutique.com/tips/tip1006.htm

thequeen

thequeen

balsam

15 Feb 2008, 14:43

Cele mai bune produse pe care le-am incercat eu pana acum sunt samponul, balsamul si balsamul fara clatire de la Toni&Guy. Se gasesc la Sensi Blu,ambalajul este ca un tub inalt si roz intens, costa in jur de 35 lei produsul. Mai poti incerca masca de par cu ulei de macadamia (cred) care de-abia a aparut de la Gliss (cutie transparenta, masca este galbena), este foarte buna si are si un parfum intens. Trust me, balsamul si samponul de la Toni&Guy sunt miraculoase, aveam parul ars pentru ca ma decolorasem si dupa aia ma vopsisem, si mi se rupeau firele de par, balsamul asta e special pentru hidratare pentru ca ceea ce lipseste parului cret/aspru/deteriorat nu sunt proteinele care sa ingrase parul la o zi dupa spalare, ci hidratarea interna, pentru ca firul sa nu se mai despice. Incearca Toni&GuY, sunt intr-adevar slavatori. Rezultatele o sa le vezi cam la vreo doua saptamani, cu 3 utilizari pe saptamana.Succes!

andreea_patrascu

andreea_patrascu

Dove

06 Feb 2008, 18:38

Incearca Dove.

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!