Balsamul de par

by: andreea_1985
Buna, voi ce balsam de par folositi si/sau recomandati?

mikimoto

mikimoto

Balsamul de par

08 Mai 2012, 20:49

Balsam Renee Blanche cu ulei de argan http://www.azida.ro/product.php?pd_id=139

wonderland

wonderland

L'Oreal Elseve

23 Feb 2012, 14:37

eu folosesc acest balsam de ani de zile si pot spune ca este foarte bun, are o textura foarte cremoasa si lasa parul fin si usor de pieptanat dupa spalare

dannadum

dannadum

balsam de par

23 Feb 2012, 13:53

iti recomand balsamul de la Krautergarten - Henna non-color,este recomandat si impotriva caderii parului, datorita continutului de extracte de henna, germeni de grau, alge marine rosii si ulei esential de patchouli.

iulia32

iulia32

label.m

12 Nov 2010, 10:12

eu recomand label.m si balsam si sampon.eu le folosesc de vreun an si imi merge foarte bine

eli_mihai

eli_mihai

label.m

27 Oct 2010, 13:47

in procesul de ingrijire al parului este necesar sa folosesti si sampon si balsam.eu folosesc de la label.m sunt bune, imi merg foarte bine.ti le recomand si tie.poti intra pe www.luxbeauty.ro si iti poti alege gama potrivita tie.si sunt produse profesionale.te pup

ronna20

ronna20

vital nutrition de la Keune

22 Iul 2010, 09:19

Vital Nutrition de la Keune, atat samponul cat si masca intensiva. Sunt fff bune aceste produse si la un pret acceptabil pt niste produse profesionale de calitate( daca vrei sampon de 2 lei, parul tau e de 2 lei).

camy_camy

camy_camy

eu mi-am gasit ceva fain pe luxbeauty.ro

20 Iul 2010, 13:30

salut fetelor eu mi-am gasit pe www.luxbeauty.ro un ulei de par foarte bun .repara parul fragil si casant redandu-i stralucirea si mai mult ma coafez mult mai usor si sunt foarte incantata ca imi apara parul de placa.este super fain pentru ca este din ulei de in autentic si ulei de argan.mi l-am comandat de pe www.luxbeauty.ro.sunt foarte multumita de el

clara25

clara25

efectul label.m????

29 Apr 2010, 16:43

vad ca suntem ceva fete care folosim label.m pe acest forum.eu sunt noua si nu credeam ca atatea fete folosesc label.m.am descoperit si eu siteul www.luxbeauty.ro si acum imi este mai usor sa mi le cumpar.oricum sunt niste produse deosebit de bune, doar sunt profesionale

mariateo70

mariateo70

recomand label.m

01 Apr 2010, 11:21

eu folosesc numai produse label.m pentru ingrijirea parului.sampoanele sunt extrem de bune.lasa parul asa matasos si cu un miros deosebit.eu am folosit si folosesc un sampon pentru par deteriorat si deja se vad rezultatele.le comand de pe www.luxbeauty.ro

danyela_84

danyela_84

Balsam cu namol de la Marea Moarta

29 Mar 2010, 14:02

Buna! Eu folosesc balsam cu namol si minerale de la Marea Moarta. Eu sunt multumita de el, imi lasa parul foarte fain.

iulia32

iulia32

eu folosesc produse profesinale

07 Mar 2010, 09:59

buna fetelor de ceva vreme folosesc numai produsele label.m care sunt profesionale iar balsamul este nemaipomenit de bun.eu folosesc impotriva caderii parului si se vad rezultatele plus ca imi lasa un par matasos si are un miros asa frumos.sunt foarte bune

produse profesionale

07 Mar 2010, 06:14

Ar trebui sa mergi la un salon bun si sa ti se faca o evaluare a parului, ca sa vezi ce ti se potriveste. Eu folosesc produse de la Eufora si Icon, sunt f multumita de ele.

andreea_1985

andreea_1985

Intessa

23 Feb 2010, 15:41

De pe acelasi site cu produse cosmetice, am cumparat un balsam de par Intessa care face parul pur si simplu angelic, il lasa stralucitor si cu un miros incredibil. Asta e produsul : http://lbeauty.wordpress.com/?s=intesa

alexandras

alexandras

..

10 Feb 2010, 12:00

balsamul de par imi face parul foarte sensibil, sincer nu pot sa folosesc balsam de par

tashulina

tashulina

Balsamul

10 Feb 2010, 10:54

de par trebuie sa vina ca o prelungire a samponului in procesul de ingrijire. Sunt recomandate cele care contin uleiuri esentiale sau germeni de grau.

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!