am si eu o mica,mare problema...

by: dydy_deea
Am 18 ani, sunt impreuna cu un baiat de aproape 5 luni si ink sunt virgina...problema e ca vreau sa facem dar am niste retineri: sunt foarte emotionata doar cand ma gandesc la moment..adica stiu ca totul va fi bine dar nu am cum sa nu simt emotii, si apoi...nush ce se intampla dar in fiecare zi am un lichid galben...stiu ca e ceva normal, am vorbit cu mai multe fete dar mie imi curge mult..si ma gandesc cand va veni momentul ce voi face..mi-ati putea da niste sfaturi? Va multumesc

allynussh

allynussh

ginecolog

05 Dec 2008, 16:22

buna dydy/e f frumos atunci cand ai o rel bine inchegata si crezi ca te simti in stare si sigura pe tine de a-ti incepe viata intima,dar acum in cazul tau eu zic ca ar fi bien sa mai astepti,tinand cont de mai multi factori:timpul scurt al rel voastre,cauza ginecologica care o ai si etc;gandeste-te inainte pt ca acea prima data va fi cea mai imp din viata ta!

dydy_deea

dydy_deea

Va multumesc

28 Nov 2008, 19:22

Multumesc pentru raspunsuri...o sa ma duc la ginecolog chiar dak am fobie de el...asa e mai bine...multumesc mult pentru sfaturi

buburuzik

buburuzik

hmm

26 Nov 2008, 10:28

Poate ar fi bine sa faci o vizita la ginecolog. In felul asta impusti doi iepuri. In primul rand o sa vezi de ce natura e secretia pe care o ai, probabil e doar o infectie urinara. Si in al doilea rand poti sa spui ginecologului ca vrei sa iti incepi viata sexuala. Cu siguranta o sa iti dea niste sfaturi care-ti vor fi de folos. Nu uita de metodele contraceptive! Multa bafta :)

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!