Am si eu o problema.

by: satenul_19br
Deci cum am scris si la titlu, am si eu o problema cu ejacularea, ejaculez prea repede...poate mult prea repede,si prietenei mele nu ii place..ca vorba aia..eu ma simpt bine..si ea NU, ce sfat imi dati ? Multumesc anticipat.

roxet

roxet

ejaculare

20 Iun 2009, 09:17

Pentru baiatul care ejaculeaza repede.Am discutat cu sotul pe tema asta si el crede ca esti foarte tanar.Trebuie sa te masturbezi mai des.Sa nu-ti fie teama,solutia nu este gluma,este un sfat cat se poate de serios

egodog

egodog

@nikola

27 Feb 2009, 14:48

discuta despre aceste lucruri cu sotia ta. orice problema ar trebui discutata si rezolvata in cuplu. ideal ar fi sa apelati la consiliere de cuplu, daca nu aveti prejudecati in aceasta privinta

gaspy

gaspy

din pacare se intampla

18 Feb 2009, 15:18

ca dupa o perioada sa nu mai fii atras de cel de langa tine. de aceea trebuie sa faceti eforturi pentru a diversifica viata sexuala. de asemenea este f important sa vb cu ea despre aceste probleme, sa gasiti o solutie comuna

nykola_36

nykola_36

sant trist

18 Feb 2009, 08:23

buna am o problema grava sa zic asa am 36 de ani asatorit de 11 nu avem copii sotia mea e mai rece dar a aparut ceva nu ma mai atrage pe mine acum am ancercat cu alta femeie si totul decurge mult prea bine dar ce sa fac?ami iubesc sotia...

raspuns

raspuns

invitatie

14 Feb 2009, 09:03

astept propuneri fierbinti la:eueasitu@yahoo.ie

satenul_19br

satenul_19br

poop la toate fetele :P

21 Dec 2008, 14:56

Ms mult fetelor ptr sfaturi..pacat ca nu sunteti din braila, ca va scoateam pe toate la suc si o pizza :D :))

nymphetamines

nymphetamines

sa inveti sa te controlezi

18 Dec 2008, 19:44

practice makes perfect, nu? daca depui efort sa inveti, te documentezi pe net, cauti solutii etc. iti vei putea face si prietena fericita

egodog

egodog

ehh si daca e site de fete

18 Dec 2008, 19:32

nu trebuie sa te sperii si sa fugi acum. mai sunt si baieti pe aici, ne puteti tine si noua companie ;)

satenul_19br

satenul_19br

hmmmm

08 Dec 2008, 21:15

cum sa ma masturbez ? :)) ori sunt fata ? si stiu si eu ca numerele 2 si 3 dureaza mai mult, oricum ms mult :P

PS: apropo nu stiam ca e SITE de fete :P

seagull

seagull

pai ce vrei...

07 Dec 2008, 23:20

in cazul in care nu stiai este site de fete.
ce sa-ti zic, sunt articole scrise in site pentru aceasta probleme. altfel... nu stiu, poti incerca sa te masturbezi inainte, sau de mai multe ori intr-o zi... sau pur si simplu sa continui cu un al doile NUMAR SI CHIAR AL TREILEA. din cate stiu eu urmatoarele direaza mai mult. succes

satenul_19br

satenul_19br

Am si eu o problema

03 Dec 2008, 19:53

Numai fete imi dau sfaturi ? :))) mijto asa :P oricum ms ptr aceste sfaturi :P

buburuzik

buburuzik

corect

02 Dec 2008, 22:07

are dreptate pupsilici :) Incearca sa te opresti cand vezi ca se apropie.. incetineste ritmul.. treci la mangaieri, vorbe dulci.. ca sa iti mai treaca din "avant".. si apoi ia-o de la capat. Cu timpul o sa inveti sa te controlezi din ce in ce mai bine si o sa ajungi sa o "intinzi" cat vei vrea tu :) Mult succes!

pupsilici

pupsilici

rabdare

24 Nov 2008, 23:15

pai tu vrei sa dai tot din tine si sa te simti bine , doar ca acest lucru nu se poate dk te grabesti. trebuie sa ai mare grija cum o faci si cel mai important este sa te misti mai incet, sa ai grija de ea sa se simta bine, o mai saruti din cand in cand, te mai opresti va imbratisati, o mai saruti unde ii place ei, apoi revii de unde ai plecat si asa o faci si pe ea sa se simta mai bine si tu nu ejaculezi asa repede..parerea mea.bafta!

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!