A murit Madalina Manole

by: ynna000
Azi dimineata am citit aceasta cumplita veste, m-a socat gestul ei de a se sinucide, cel putin asa se spune. Chiar am admirat-o, cand eram mica, eram innebunita dupa melodiile ei.

andreeacrisan95

andreeacrisan95

Madalina Manole

21 Sep 2010, 10:34

pe femina.ro am gasit cam tot ce a fost important despre moartea madalinei manole;

lilly_buterfly

lilly_buterfly

Inca

27 Iul 2010, 09:35

nu se stie exact ce s-a intamplat. exista cica si un sms pe tel ei, un sms de adio...

cold_as_ice

cold_as_ice

E cam greu

15 Iul 2010, 08:32

sa primesti ajutor atunci cand esti depresiv cu tendinte suicidale. Nu poti fi supravegheat precum un copil mic, iar cu prima ocazie singur, recidivezi...

pacat

15 Iul 2010, 00:40

Pacat ca nimeni din familie nu si-a dat seama cat de grava este depresia ei, poate daca ar fi primit ajutor la timp ... cine stie? Dumnezeu sa o odihneasca!

madalutza

madalutza

"Fata draga" ...

14 Iul 2010, 14:58

am crescut cu melodiile tale, cu vocea ta unica, ... azi m-am trezit cu o stire trista ... e pacat ... :( Dumnezeu sa o ierte !!!

lilly_buterfly

lilly_buterfly

Eu acum

14 Iul 2010, 09:00

am aflat si ma uitam pe situl ei oficial, la un interviu luat la jumatatea lui ianuarie, deci exact acum 6 luni.

Parea ok, increzatoare si optimista. Insa nu poti stii niciodata ce se intampla in sufletul unui om, cu adevarat.

Dieta Nicoleta Luciu
Dieta Nicoleta Luciu
diete-sanatoase.ro

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!