A murit Madalina Manole

by: ynna000
Azi dimineata am citit aceasta cumplita veste, m-a socat gestul ei de a se sinucide, cel putin asa se spune. Chiar am admirat-o, cand eram mica, eram innebunita dupa melodiile ei.

andreeacrisan95

andreeacrisan95

Madalina Manole

21 Sep 2010, 10:34

pe femina.ro am gasit cam tot ce a fost important despre moartea madalinei manole;

lilly_buterfly

lilly_buterfly

Inca

27 Iul 2010, 09:35

nu se stie exact ce s-a intamplat. exista cica si un sms pe tel ei, un sms de adio...

cold_as_ice

cold_as_ice

E cam greu

15 Iul 2010, 08:32

sa primesti ajutor atunci cand esti depresiv cu tendinte suicidale. Nu poti fi supravegheat precum un copil mic, iar cu prima ocazie singur, recidivezi...

pacat

15 Iul 2010, 00:40

Pacat ca nimeni din familie nu si-a dat seama cat de grava este depresia ei, poate daca ar fi primit ajutor la timp ... cine stie? Dumnezeu sa o odihneasca!

madalutza

madalutza

"Fata draga" ...

14 Iul 2010, 14:58

am crescut cu melodiile tale, cu vocea ta unica, ... azi m-am trezit cu o stire trista ... e pacat ... :( Dumnezeu sa o ierte !!!

lilly_buterfly

lilly_buterfly

Eu acum

14 Iul 2010, 09:00

am aflat si ma uitam pe situl ei oficial, la un interviu luat la jumatatea lui ianuarie, deci exact acum 6 luni.

Parea ok, increzatoare si optimista. Insa nu poti stii niciodata ce se intampla in sufletul unui om, cu adevarat.

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!