Andra - imagine Garnier?

by: autumn
Am vazut o reclama la tv si una intr-o revista cu Andra, care a devenit noua imagine Garnier pt vopselele de par. Mi se pare foarte aiurea sa o aleaga tocmai pe ea, pentru ca nu are nici un par frumos ca textura, nici o culoare care sa iti ramana in cap.

andamitcu

andamitcu

hmm

07 Nov 2011, 15:35

mi nu mi se pare o alegere foarte buna a celor de la Garnier. La fel ca si Andreea Marin acum Andra incearca sa-i calce pe urme.

andamitcu

andamitcu

hmm

07 Nov 2011, 15:27

mi nu mi se pare o alegere foarte buna a celor de la Garnier. La fel ca si Andreea Marin acum Andra incearca sa-i calce pe urme.

chivu_roxana

chivu_roxana

reclama garnier

06 Iul 2011, 12:38

au facut o alegere foarte buna pentru ca are un par frumos dupa parerea mea,iar ea este o persoana draguta si foarte educata.

chivu_roxana

chivu_roxana

reclama garnier

06 Iul 2011, 12:34

au facut o alegere foarte buna,asta este parerea mea este o persoana draguta andra si de altfel un par frumos:D

alexandras

alexandras

..

25 Iun 2010, 17:01

Daca as putea alege sa fiu cineva din Romania mia-r placea sa fiu Andra. mi se pare ca are efectiv viata ideala. Ea si Maruta sunt preferatii mei. XOXO

scorpion_girl

scorpion_girl

Mai

25 Iun 2010, 16:58

mie chiar imi place de Andra si de parul ei. Cred ca au ales-o ca are un par sanatos, mai mult decat frumos colorat.

Si in plus este o tipa care n-a aparut prin revistele de scandal, asa ca e normal sa o asocieze imaginii Garnier.

anca_ionescu1

anca_ionescu1

cea mai potrivita alegere

25 Iun 2010, 15:48

da?!?!? andra -imagine garnier?!?!? mi se pare ca au facut o alegere potrivita; imi place andra, este una dintre putinele persoane care si-a pastrat bunul simt... si in plus e foarte draguta!

tashulina

tashulina

mai mult

25 Iun 2010, 11:51

ca sigur toata treaba vine de la barbata-so, catalin ala nu stiu cum, ca altfel...

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!