Anna Lesko la nunta noatra

by: cosmina2007
Ma gandeam astazi, cum ar fi daca ar veni o vedeta la nunta noastra. Oare as transforma nunta intr-un eveniment unic sau, din contra, as face valva degeaba?

Voi ce parere aveti?
Vreau sa va zic ca Anna Lesko a lansat un site 1001dorinte.ro prin care sustine ca v-a indeplini dorintele fanilor, nu vreau sa fiu naiva, dar poate ar accepta sa participe la o nunta.

doar ca nu prea stiu daca va fi de bine....

cosmina2007

cosmina2007

anna lesko la nunta mea

17 Oct 2007, 13:26

Am mai discutat cu prietenele mele si i-am batut un apropo si prietenului meu... si nu stiu daca Anna Lesko s-ar potrivi la o nunta... in primul rand, ar fi prea mare valva, mai ales daca ar afla presa :) si in al doilea rand ma gandesc ca ar fi o surpriza mai mult pentru "barbati"... nu stiu cum ar reactiona mirele. oricum am postat mesajul pe 1001dorinte.ro sa vad macar daca primesc vreun semn....

viorelia

viorelia

Eu cred...

09 Oct 2007, 10:14

Eu cred ca daca va veni o vedeta la nunta voastra va fi foarte interesant.Acum vreai sau nu sa fii naiva nu conteaza.Conteaza sa incerci.Si daca totusi vine?

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!