ANNA LESKO

by: radiana
DRAGI DOAMNE, SI NU NUMAI...
AS DORI SA VORBESC CU VOI CAT DE MULTE LUCRURI, SPER CA TIMPUL NE VA PERMITE...

PENTRU INCEPUT, AS VREA SA VORBIM DESPRE ANNA LESKO, SA STIU SI PAREREA DVS DESPRE EA...VA MULTUMEC,

radiana

silvia_tzavoc

silvia_tzavoc

totul despre A NNA LESKO

29 Mai 2007, 11:13

spune-ti asta despre ea pentru k nu ati avut ocazia sa ii stati aproape dar va spun k este o fata de treaba,cum putini artisti sunt la noi,iar partea k virinel nu imi place deloc pt k inaintea Annei Lesko au trecut prin mainile lui multe alte vedete care ar fi ramas anonime km ziceti voi asa k nu o mai jigniti pe Anna dak nu i-ati fost nikiodata alaturi

radiana

radiana

contact Anna L

14 Ian 2007, 17:55

pe mess dk nu putem vb, k nu prea intru, se poate si pe mail, cu aceeasi adresa.

radiana

radiana

:)

10 Ian 2007, 23:26

ma puteti contacta pe inseparabili86 mess si cre k voi face si un forum dedicat ei, intalniri cu diva, si va fi bine.

radiana

radiana

10 Ian 2007, 23:24

ma puteti contacta pe inseparabili86 mess si cre k voi face si un forum dedicat ei, intalniri cu diva, si va fi bine.

radiana

radiana

10 Ian 2007, 23:24

radiana

radiana

10 Ian 2007, 23:23

alienor

alienor

Leskova

10 Ian 2007, 18:07

Lasati-ma sa va spun k Anna Lesko are un trecut mai mult decat glorios! Asa ca nu mai afirmati ca e un exemplu demn de urmat! In fond, fiecare din noi, femei, cel putin dragutze si-ar permite luxul de a umbla cu un oarecare " sponsor". Asa ca nu vad un motiv pt. care ar trebui s-o simpatizez sau sa o admir( bravo ei pt?)! multumesc

mi_re_la18

mi_re_la18

:P

04 Ian 2007, 01:52

free image hosting

free image hosting

dyananna

dyananna

radiana

02 Ian 2007, 03:12

Si eu sunt fana a annei lesko....si sunt de acord cu absolut tooot ce ai zs u pe acest site....poate imi dai si mie id tau...dak nu vrei sa afle si altii id tau contacteaza-ma tu pls la pissy 993......te rog.....sunt sigura k o sa ne intelegem:*

radiana

radiana

pt ella*

21 Dec 2006, 18:16

sincer, despre faza cu sex in trio nu am auzit never, ori k ar fi bisexuala declarata..sincer, nu am auzit.
zi-mi te rog de unde mai pot afla ashe ceva, sa mai citesc si in alte reviste.

cioco_bocco

cioco_bocco

nu mi place!!!!!!!!!!

21 Dec 2006, 17:38

anna lesko,,,,,hmmm araata bine si,,,,,,,,,,,atat,,voce0 stie sa dea din fund ;)lucru bun cand dai p scena...cand zici numele ei ma gandesc la tablourile pe care i le a lasat amintire lu irinel,,si acum zac pe peretii casei lui tablourile picroritei,,,are videoclipuri penibile,si o fata prea faradata sa i vad adevarata frumusete deci anischa maya asta a romanie lasa de dorit...cel mutin din partea mea

hedonista

hedonista

2

21 Dec 2006, 09:58

pe copertile unor reviste?sau sa o admir ca"arde in flacari"??
Scuza ma, dar nu este nici macar vreun talent..este doar o tipa care arata bine si care incearca sa cante..nici o piese de a ei n o sa fie vreodata un evergreen...asta e PAREREA mea si n are nici o legatura cu ura...sa fim seriosi!!

hedonista

hedonista

radiana

21 Dec 2006, 09:53

tie ti da bani cineva pentru propaganda asta?
daca tot o cunosti asa bine pe anna lesko ar trebui sa te angajeze sa te ocupi de imaginea ei..
Daca tu o admiri e problema ta, din cate vad eu, tu ne ai cerut o parere si din cate vad, acum incerci sa ne convingi..
Si in ceea ce priveste presa, da..exagereaza cateodata, dars a fim seriosi...nu pot minti tot timpul...
Si nu ma pot abtine sa nu spun ca o mama a 5 copii nu prea ar avea timp de anna lesko..dar..nu ma priveste pe mine..
si inca ceva ..de ce as intelege o pe anna lesko?
ca a ales calea usoara, sa "sara" din pat in pat pana a ajuns

radiana

radiana

ei :)

20 Dec 2006, 23:38

sincer, nu prea cred k ai "surse" in afara presei...dupa cum ai vb despre ea...adk in ceea ce o priveste :) sau cel putin nu o cunosti deloc.eu sunt o fana si am intrat deseori in contact cu ea, si este cu totul o alta femeie, care nici nu v-o inchipuiti .

radiana

radiana

pt pisi

20 Dec 2006, 19:06

draga pisi, nu a afirmat nimeni k ar lua-o pe Anna Lesko k model in viata, un simplu fapt k o admir k femeie, iar cum s-a ridicat, aia nu suntem noi in masura sa vb, din mom ce nici nu stim bine unele "chestii"...
a venit in tzara straina, si a cunoscut un om bun, care a ajutat-o...putea sa se foloseasca de ea, si in timp scurt isi gasea altceva, dar au fost aproape 10 ani impreuna, ceea ce nu e usor...

umila mea parere...
p.s. ceea ce ma irita e k nimeni nu a vb cu ea, stiti numai lucruri din presa si vb ashe aiurea, necontrolat...

radiana

radiana

ei

20 Dec 2006, 19:00

1. Anna Lesko nu e "curva' pt k a vb cu Irinel; lumea are o parere urata despre ea k nu sh prea multe de fapt;
2. nu suntem in masura sa aruncam cu piatra, iar toate femeile in loc sa o inteleaga sau cel putin sa nu o acuze, o vorbesc tot timpul de rau;
3. pacat k si acum in preajma sarbatorilor de iarna, cand se apropie Craciunul, ar trebui sa fim cu inima curata, sufletul impacat, nu plin de ura. Ceea ce a facut a fost cu corpul ei, iar noi din moment ce nu stim prea multe, numai lucruri din presa, ar trebui sa ne abtinem de la comentarii inutile.

pisi

pisi

Revenind la tema

19 Dec 2006, 18:31

Nu-mi amintesc sa ma fi inspirat personajele/persoanele din showbiz pt a le lua drept un model in viata,dar in schimb viata reala m-a inspirat in alegerea modelelor demne de urmat,si anume mama,bunica,sor-mea si cumnata-mea.
Poate suna banal,dar ele reprezinta pt mine modele de urmat.
Am mai scris despre modelele mele la o alta tema,daca nu ma insel la rubrica "Opinii" sau "Comunitate".

Si in niciun caz nu as lua-o pe Anna Lesko drept model in viata,IN NICIUN CAZ!

pisi

pisi

Offtopic

19 Dec 2006, 16:59

Elllllllllllllllllllllllaaaaaaaaaaaaaaaaaa,
ai revenit!!!!!! Iupiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!
Élla*,mea draga,esti simpatica cand esti incisiva! :))

hedonista

hedonista

felicitari Ella*

19 Dec 2006, 15:32

Asta e si parerea mea si constat cu stupoare ce "exemple" au unii oameni...si mai trist..o femeie in toata firea...
Nu inteleg ce este asa admirabil ca a plecat la 17 ani de acasa intr o tara straina..sa fim seriosi...la 17 ani o fata ar trebui sa stea "in banca ei" si sa invete, sa se pregateasca pentru lucruri serioas, nu cum sa te saruti cu dansatoarele in cazinouri...
Dar ..unii aleg calea mai scurta...dar..vb aia, unde nu e , nici Dumnezeu nu cere

radiana

radiana

continuare

19 Dec 2006, 13:44

sa nu uitam k Anna a stat langa el cu 2 AVC, ceea ce nu e usor, lucru care voi nu cred k le-ati stiut...asa k informati-va mai bine...dar cred k e vb aici de invidia aia feminina, k aia are si eu stau cu 5 copii, langa un sot alcoolic si ui la ea :). ridicati-va la nivelul ei, nu o acuzati atat pana nu stiti totul despre ea...p.s a fost o relatie de ani de zile, aproape 10 ani, k nici unele casnicii nu dureaza atat...
pacat de voi !

radiana

radiana

gresit, de 3 X gresit

19 Dec 2006, 13:41

toti se leaga k s-a cuplat cu Irinel, nu Virinel, porecla data de tampitii din presa...dk stam sa ne gandim, toata vina asta o poarta presa k ne vara pe gat minciuni si prezinta realitatea in mod denaturat, si noi k o lasam sa ne invenineze sufletul...
hai sa o luam altfel: de ce tot vb k a fost cu el si bla bla bla, vechea mentalitate de pe vremea bunicii si a unora de pe forum, se pare???
sincer, poate si voi ati fi facut la fel, sa vii in tara straina, la 17 ani, sa nu cunosti pe nimeni, iar cineva sa te ajute asa mult???
de ce tot vb de diferenta de varsta, sau de faptul k are bani???

hedonista

hedonista

anna lesko??

19 Dec 2006, 13:35

Dar cine este anna lesko sa merite comentarii pe un forum?
Scuza ma, dar iti alegi niste exemple de urmat in viata de...nu am cuvinte!!!
Ce este asa extraordinar?
Ca s a cuplat cu un "batranel"(pe numele lui de scena "Virinel Columbeanu")sa ajunga unde e acum, altfel era o anonima, probabil animatoare printr un club sau ceva de genul asta.
Si cum s a afirmat ea?
As zice...prin vestimentatie redusa!
ri ...radiana...timpu ne permite sa spunem cate n luna si n stele ca e un forum:)

radiana

radiana

anna L

18 Dec 2006, 18:48

in primul rand, permite-mi sa te contrazic, nu are picioare lungi, e mignona, dar e perfecta de-a dreptul !
poate fi un exeplu demn de urmat pt multe femei, dk va ganditi cum a venit ea in tara straina, la doar 17 ani si si-a creat o lume a ei.
multi de leaga de relatia ei cu Irinel columbeanu, dar au fost impreuna mult timp si i-a fost alaturi si la bine si la rau ( 2 AVC-uri ) ...deci, ia mai ganditiv-a!
eu apreciez parerea tuturor, si o iau in calcul, dar lumea e dezinformata TOTAL !!! stie doar ce le da presa

Top 10 diete nesanatoase
Top 10 diete nesanatoase
diete-sanatoase.ro

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!