B24FUN "solutie imorala" pt vama veche

by: and_baciu
pt cei care au inteles asta plangeti-va(a se citi injurati) aici...pt cei care nu, dc nu sunteti ignoranti si orbi, va lamuresc eu. Open u'r mind!

pinky

pinky

:(

30 Ian 2006, 14:03

vama a fost invadata... de diversi... si mai ales de houseri... e foarte la moda vama pt ei acum... vama nu mai e... daca house+latino sunt in vama, daca masini luxoase si vile luxoase au aparut in vama... vama s=a dus... si e asa pacat, ca era tare frumoasa... dar cum la noi tot ce e frumos se strica repede... la fel si vama :( portita e o solutie, dar e departe si e mai greu de ajuns, fata de vama... si nici nisipul, apa, viata, nu se compara :(

raluk

raluk

Locuri neumblate

27 Ian 2006, 10:59

Faza cu revelionul o cunosc prea bine. Anul asta cam 25% dintre cunostintele mele s-au dus sa faca revelionul in Vama veche. Si din ce am inteles a fost parada de masini super luxoase, etc, lucruri total in neconformitate cu spiritul Vamei. Si ce ma enerveaza cel mai tare sunt barurile si discotecile Latino. Si concertele gen Liberty Parade. Ma rog, mai nou Vama este considerata super la moda, super cool...

Alte idei de locuri semi-pustii ar mai fi Portita spre exemplu. :)

and_baciu

and_baciu

:)

26 Ian 2006, 03:00

si nu numai! baruri, cluburi, formatii, etc. mai nou acum se face si revelionul in vama in nu stiu ce restaurant pe plaja. cand am fost eu cu iubita mea in vama revelion2003 era pustiu. iar ideea era avangardista si noncomformista. acum deja e o moda. eh, acum sa cautam alte teritorii mistico-virgine. vama nu mai e.
P.S. b24fun e gratis tocmai pt ca face reclama la mai tot ce e in bucuresti(prost sau bun). asta e sursa lor de venit.

raluk

raluk

Sunt de acord cu tine

23 Ian 2006, 13:35

A fost doar propaganda pentru B 24 FUN

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!