Bianca Dragusin si Cristea

by: scorpion_girl
Am vazut aseara cateva secvente la stiri cu femeia-gonflabila Bianca Dragusin si fotbalistul Cristea in care siliconata se hlizea tamp cand era chestionata in privinta amorezarii sale de fotbalist.

Oare toti fotbalistii sunt atat de inapoiati mintal incat sa prefere silicoane in loc de creier, tinand cont ca la banii lor ar putea avea o gramada de alte femei, unele poate chiar putin...destepte?

scorpion_girl

scorpion_girl

Ha, ha

08 Iul 2010, 08:50

discutam aseara cu niste amici si unul din ei venise la terasa cu o cunostinta, frate de forbalist.

Cand l-am intrebat de ce fotbalistii prefera toantele cu silicoane si fara creier mi-a zis ca sunt ideale, deoarece nu vorbesc, arata bine, nu-ti creeaza dileme existentiale si te poti dispensa de ele oricand.

Insa la intrebarea ce ar vrea ca sotie mi-a raspuns ca din pacate, va trebui sa caute o femeie cu creier! :))

tashulina

tashulina

Mie

24 Iun 2010, 08:28

femeia aia imi inspira tristete, nush de ce.

Probabil pt ca vad pe fata ei ca este constienta ca nu reprezinta pt nimeni mai mult decat o papusa cu balcoane mari si s-a resemnat cu asta...

alexandras

alexandras

..

23 Iun 2010, 16:31

auleu mi se ridica paru pe mana, ca deh eu am par pe mana nu ca ea :))

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!