about rock

by: andreyutza
sunt convinsa ca nu vreau manele...stiu ca muzica romaneasca din acest moment e de c***t...dar totusi..este fredonata de majoritatea...muzica house nu ma prea atrage, decat la petreceri...in schimb...muzica rock ma linisteste cand sunt suparata sau cand am nervi si ma elibereaza de energie cand imi vine sa dansez...sa tip... sa fac o nebunie...(apropo:sunt leu..nu stiu dak conteaza:D)...imi plac persoanele care se imbraca in negru si sunt misterioase...dar eu nu ma pot numi rockeritza din moment ce mai imi scapa in calculator si cate o melodie romaneasca aiurita care imi intra la sufletzel cum ar fi activ-lucruri simple...daca ati auzit-o...ce sa fac??rockeritza sau pokemon?? ce parere aveti?

bubblesbiank

bubblesbiank

asta ma intrebam shi yo

08 Feb 2007, 02:39

shi yo k shi tne...ascult foarte mult rock ..dar imi mai scapa shi cate o melodie "romaneasca aiurita" si am intrebat jumatate din rockoteka ce parere au ...shi am ajuns la concluzia k la toti ne mai scapa :D:)) kt despre statutul de ..."rock-er" sunt de parere k cei care au trecut de prima tinerete shi inca vin in rock . aaaa shi apropo am fost de curand la un majorat de rockerii shi crede-ma k toti stiau versurile de la mai multe formatii romanesti ...
*ps: nu cred k e cineva care asculta de dimineata pana seara numai shi numai rock ...

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!