ajutati-ma

by: kokolyno
fetelor va rog din sufletel ajutati-ma !urmeaza sa ma casatoresc in iunie 2005 pe 4 shi sunt disperata pentru ca toate rudele spun sa ma grabesc cu cautarea de restaurant asa ca alerg...daca m-ati putea ajuta voi cu niste sugestii pentru localuri shi meniuri pentru nunta v-as ramane recunoscatoare ...nu stiu ce trebuie sa contina meniul ptr nunta shi banuti nu avem decat 5000 $ pentru tot ..ajutati-maaa
nu gasesc nasi shi nu stiu ce naiba sa fac ai lui s-au despartit iar a mea este vaduva shi nu stim cine ne va cununa ...daca stiti localuri,meniuri,magazine de rochii de mireasa,accesorii ,cofetarii in bucuresti va roog spuneti-mi ..

accesoriinunta

accesoriinunta

salut!

10 Iun 2005, 23:28

sal mireselor!
sunt sigure ca toate sunteti emotionate si aveti multe dorinte pentru nuntile voastre. eu fac diverse produse care poate v-ar fi de folos: jartiere, pahare pentru miri, pernute pentru verighete, cosulete pentru d-rele de onoare, guestbooks, etc. Toate sunt realizate manual de mine.
daca vreti o oferta completa, dati un mail la accesoriinunta@yahoo.com

ana_umf

ana_umf

RE: ajutati-ma

08 Nov 2004, 20:17

mai copilash! stiu prin ce treci ca si eu schimb starea civila tot la anul numai ca in iulie. cu greu am gasit restaurant care sa nu fie deja inchiriat pe data pe care o vroiam eu, deci ar trebui sa mergi din timp. meniul este clasic de obicei, in sensul ca, contine : anteu (la noi e de 400g cu absolut de toate), saramura de pui si cartofi natur (parca :), file de somon cu mamaliguta (suntem moldoveni) si ultimul fel e carne de vita la gratar si cartofi prajiti. meniul am reusit si l-am negociat la 25 euro in care intra cele 4 feluri de mancare, tortul si prajiturile. bautura si fructele sunt libera sa le aduc din afara. inca ceva: plata la restaurant se face dimineata dupa ce au plecat toti invitatii. la pretul final eu voi baga si formatia, care m-a ajuns 600 de euro. deci, ajungi cam la 1500000 de persoana.
eu sunt din iasi si astea sunt preturile aici. bafta!

georgiana

georgiana

RE: ajutati-ma

01 Nov 2004, 19:39

Uite pe www.nunti.ro este o oferta foarte frumoasa in care iti asigura ei tot la suma de 5000 de euro,stiu ca tu ai spus 5000$ dar cred ca merita sa intri si sa vezi ce ofera ei si sa mai inveti cate ceva pe acolo.Intri pe aceasta pagina si ii dai skip intro dupa care te duci la servici complete si acolo vei gasi mai multe pachete din care cel mai ieftin de 5000 euro,dar contine:
Inregistrarea video
Fotografii
Sonorizare
Baloane
Artificii
Aranjamente florale
Hair-style & Make-up
Invitatii
Restaurant
Bautura
Biserica si Oficiul Starii Civile
Limuzina
Asistenta specializata
Sper sa te ajute macar putin,cat despre nasi nu trebuie sa fie neaparat nasii vostri de botez,alegeti niste prieteni foarte buni care sunt casatoriti si incercati sa va intelegeti sa vedeti de cat anume dispun si ei si cum puteti face.Va doresc intelegere,fericire si Casa de Piatra :)

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!