Ajutor, va rog!

by: luana13
Buna tuturor.
Am nevoie de un sfat, orice idee mi-ar fi de folos.
Am inceput o relatie, nu de mult timp, imi place mult baiatul doar ca avem o problema cu care nu m-am mai intalnit pana acum. In timp ce facem dragoste se pare ca ma umezesc prea mult si el ajunge sa nu mai simta nimic ceea ce duce la pierderea erectiei, intreruperi atunci cand mi-e lumea mai draga si, invariabil - frustrari (de ambele parti, presupun).Nu sunt eu foarte experimentata, dar nici novice si nu am mai primit reclamatia asta pana acum :D Pe de alta parte as vrea ca lucrurile sa mearga bine intre noi, insa chiar nu stiu ce sa fac
S-a mai intalnit cineva cu problema asta? Aveti idei de rezolvare?
Multumesc frumos.

pusicutza07

pusicutza07

pt el

05 Aug 2008, 11:58

mergi cu el la un sexolog, vedeti unde ...atarna problema...bafta

hedonista

hedonista

intr adevar ...

02 Iul 2008, 15:30

asta n ar trebui sa fie o problema...poate totusi el are o problema si incearca sa caute scuze ..penibile de altfel..de genul asta..lumea foloseste lubrifianti si tot felul de chestii sa fie totul ok si altii nu simt nimic...e cel putin dubios..poate ar trebui sa incerci sa vb cu el ...sa rezolvati problema impreuna.succes!

panterootza

panterootza

asta chiar nu am mai auzit-o!

02 Iul 2008, 14:21

nu credeam k ar fi o problema faptul k femeia este prea excitata si umezita!sunteti siguri k nu altele sunt motivele esecului?

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!