as vrea sa inteleg

by: cincinel
am avut un "prieten" ...sau mai bine zis am fost amanta...nu stiam ce avea sa urmeze ...sau situatia lui...banuiam insa...a durat 7 luni...timp in care ne intalneam numai la mine...dupa 7 luni s-a insurat...mult timp mi-am pus intrebari si mie si lui...am crezut ca a fost vb de sex...dar de cele mai multe ori pur si simplu venea la mine si doar ma tinea in brate...daca ii ziceam ca mi-e rau pleca de la serviciu si venea la mine...intre timp eu m-am mutat in alt oras si am o alta relatie ...ce nu reusesc sa inteleg si as vrea sa ma ajutati ...nu inteleg de ce ma mai cauta ...acum cand are si un copil...de ce imi spune ca ii e dor de mine ...de ce acum iesim in oras ca doi prieteni ...de ce cand l-am intrebat daca isi iubeste sotia mi-a raspuns " o iubesc , dar in felul meu , nu asa cum crezi tu "...chiar as vrea sa reusesc sa il inteleg la un moment dat

pisi

pisi

cincinel,

01 Oct 2008, 12:50

unadonna ti-a scris exact ce ti-as fi scris si eu!

sfatul meu e sa-l dai afara din viata ta, crede-ma, iti pierzi vremea cu el, si gandeste-te ca anii tineretii se duc si nu se mai intorc.

fii convinsa ca nu ai nevoie la usa de un barbat care nu stie ce vrea si care te-ar insela de cate ori nu i-ar conveni ceva la tine sau in relatia voastra de cuplu!

da-i papucii!

unadonna

unadonna

as vrea sa inteleg

01 Oct 2008, 12:20

un alt idiot.asta sa intelegi.un incapabil.un barbat cu fundul in doua luntrii care nu este in stare sa iubeasca o femeie si sa se dedice cu adevarat unei singure relatii.daca vei continua sa te intalnesti cu el o sa-ti otraveasca viata picatura cu picatura.lasa-l naibii si vezi-ti de sufletul tau.cauta un barbat adevarat care sa te iubeasca sincer.nu sa te foloseasca pe post de roata de rezerva.scuze daca mesajul meu este prea dur

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!