atractia modificarilor corporale

by: bridget
cred ca un barbat e cel mai in masura sa raspunda: de ce unii barbati (se pare ca din ce in ce mai multi) sunt atrasi de modificari corporale gen tatuaje, piercinguri, iar unii chiar de mai mult de atat? ce se ascunde de fapt in spatele acestei pasiuni? e ceva firesc sau o deviatie comportamentala? cine poate spune pana unde e firesc si de unde incepe boala? ... nu e doar ptr barbati.. oricine e bine venit in a-si exprima parerea...

leo

leo

interesant subiect

01 Sep 2006, 11:37

desi am fost educat in familie ca tatuajul reprezinta o persoana certata cu legea, totusi le gasesc sexy la o femeie. chiar daca nu ma impac cu ideea de a avea o prietena plina de vopsea...

pinky

pinky

:)

18 Aug 2006, 12:32

mie tatuajele si piercurile mi se par sexy la un tip, sa nu fie in exces, tatuajul sa nu fie cu "mariana", dau foarte bine si mai ales la atitudine. la fel si la tipe. mie nu mi se pare cine stie ce chestie asta. nu mi se pare nimic bolnav in atractia asta, pe bune... poate putin pervers, putin de tot. :)

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!