Parinti singuri

Iti cresti singur/a copilul? Simti ca nu te poti descurca in anumite situatii? Discuta cu ceilalti forumisti care trec prin aceeasi experienta.

Suna la Serviciul Helpline - http://www.alegsatraiesc.ro/intrebari-frecvente

„Toti trecem prin momente dificile in care avem nevoie sa fim ascultati de cineva, sprijiniti si ajutati fara a fi judecati. Consilierii serviciului...

0 mesaje

am nevoie de un sprijin!!!

ma numesc denisa am 28 de ani si sunt mama a trei copii in varsta de 5,4 si 2 ani,pe care ii cresc singura de ceva timp.in curand vor avea un fratior/...

1 mesaje sunshine84ultimul mesaj: 11 Mar 2013
by: sunshine84
locuinte sociale

ajutor urgent va rog

buna ziua, sunt in proces de divort si urmeaza sa primesc vizita celor de la autoritatea tutelara - imi poate spune cineva in ce consta aceasta vizita...

1 mesaje wonderlandultimul mesaj: 09 Apr 2012
by: wonderland
buna

Parinte si invatator

Este bine ca un parinte sa fie pentru copilul sau si un invatator de gimnaziu ?

1 mesaje lilly_buterflyultimul mesaj: 26 Mar 2012
by: lilly_buterfly
nu sunt de acord

Singuratatea

Intotdeauna se gaseste cineva care sa-ti fie aproape,dar trebuie sa-l(o) accepti

5 mesaje magureanuadelinaultimul mesaj: 19 Apr 2012
by: magureanuadelina
singuratatea

Dilema cu gradinita

Am o vecina care isi creste singura fetita de 3 ani si un pic. Pana acum stiu ca mai venea o ruda de-a ei sa mai stea cu aia mica cat era ea plecata l...

2 mesaje eva31ultimul mesaj: 10 Apr 2011
by: eva31
Sa-si schimbe gradinit...

Cum este cu adoptia?

Vorbeam acum ceva timp cu o buna prietena. Este casatorta de 4 ani de zile insa nu reuseste sa faca copii. Amandoi si-au facut toate analizele. El est...

1 mesaje tashulinaultimul mesaj: 15 Sep 2010
by: tashulina
Saracii

povestea mea

Sarut mana,incepusem poveste un pic mai plastic insa se pare ca spatiul este limitat aici asa ca am sa fiu scurt si concis: sunt divortat, am o fetita...

4 mesaje icecrystals_bultimul mesaj: 25 Iun 2014
by: icecrystals_b
povestea mea

Mama singura, nimic rau in asta

Eu incep sa cred ca nu voi putea avea langa mine pe cineva pentru ca nu reusesc sa ma inteleg bine cu barbatii. Nu sunt nebuna dar am stat atat de mul...

1 mesaje lilly_buterflyultimul mesaj: 26 Mar 2012
by: lilly_buterfly
sa stii ca este foarte...

parintele care cere bani de la consoarta....

Ipoteza:cuplu casatorit de 2 ani - cca 5 impreuna;imediat dupa semnare acte la primarie sotu isi schimba atitudinea radical(lipsa de politete elementa...

4 mesaje eva31ultimul mesaj: 10 Apr 2011
by: eva31
Cam da

parinte singur - cine greseste plateste

parinte singur - cine greseste plateste bine ca nu cu viata lui adik a parintelui doar se nasc atitia ratati ...pe lumea asta ....ce mai conteaza unu ...

2 mesaje jocurileultimul mesaj: 28 Aug 2011
by: jocurile
ma indoiesc

Dieta Nicoleta Luciu
Dieta Nicoleta Luciu
diete-sanatoase.ro

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!