am nevoie de un sprijin!!!

by: denisa26
ma numesc denisa am 28 de ani si sunt mama a trei copii in varsta de 5,4 si 2 ani,pe care ii cresc singura de ceva timp.in curand vor avea un fratior/surioara.fetita cea mare are probleme cu inimioara si inca nu am gasit o rezolvare pentru asta si imi este foarte greu singura,neavand pe nimeni langa mine.locuim cu chirie si nu am un venit stabil.sunt aici in speranta ca nu voi fi judecata datorita acestei situatii in care ma aflu,asa cum mi s-a mai intamplat.nu vreau sa cersesc si nici sa insel pe nimeni.chiria este foarte mare,nu stiu daca luna aceasta voi mai putea plati.abia daca avem ce pune pe masa.mi-as dori daca cineva ma poate sfatui cum pot obtine o locuinta sociala cat mai repede.sunt intr o situatie dificila si nu stiu ce trebuie sa fac si cum sa procedez,cum sa depasesc momentele acestea.nu stiu ce sa fac.va rog ajutati-ma!!!

sunshine84

sunshine84

locuinte sociale

11 Mar 2013, 13:30

din cate stiu trebuie vorbit la primaria de care apartii, poti face o cerere sau eventual sa iei legatura cu serviciile de asistenta sociala....mai mult nu stiu ce sa spun....dar de ce faci atatia copii daca nu poti sa-i cresti?

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!