Am fost la o sedinta de tarot & ghicit in cafea

by: banicamaria
Buna tuturor, acum ceva timp am inceput sa am o serie de probleme, totul a inceput cu separarea de prietenul meu, cu, care aveam o relatie de 7 ani, o relatie fara probleme, pana cand, el a cunoscut pe altcineva, la scurt timp dupa separare, firma unde lucram a intrat in insolventa, de aici incolo problemele au urmat lant. Am fost la un pas de depresie. Disperata fiind, am inceput sa caut solutii, mi-am dorit foarte mult sa merg la ghicit, astfel am inceput sa caut pe internet referinte, informatii despre Verinceanu Catalina, dupa care am intrat pe site-ul dansei. Am sunat-o si mi-am facut o programare. Va spun cu sinceritate, am stat aproximativ doua ore, timp in care, m-am eliberat de tot ce aveam pe suflet, am primit sfaturi si informatii, care m-au surprins, parca cineva venise inaintea mea si iar fi povestit viata mea, am fost putin socata. Peste cateva zile voi merge din nou la dansa. Este o locatie civilizata, dansa este educata si foarte politicoasa, personal, am fost foarte multumita.

buzdea.daniela

buzdea.daniela

Despre Catalina

11 Nov 2015, 16:19

Eu am gasit-o pe Catalina pe Facebook, eu locuiesc in Italia, si cautam o persoana serioasa pe internet. Ma bucur ca am cunoscut-o pe Catalina, este o persoana foarte serioasa si profesionista, personal sunt multumita de serviciile ei. Este foarte comod pentru mine sa ma consult cu ea, sedintele noastre au loc online pe skype, plata o fac bancar, deci nici nu trebuie sa ies din confortul casei mele.

schwartzandreea

schwartzandreea

Am fost Catalina Verinceanu

14 Nov 2014, 21:25

Buna tuturor, acum aproape o luna, am citit acest subiect, cautam referinte, despre o persoana serioasa, care se ocupa cu tarot. Am cautat mai multe detalii despre Catalina Verinceanu, si am sunat-o sa fac o programare. Am fost la cabinetul dansei, si pot sa confirm ca este o locatie foarte civilizata, am fost primita foarte bine, si sunt multumita de cum a decurs sedinta. Este o diferenta foarte mare intre persoane gen Mama Omida si Catalina, ea este o femei educata, care calatoreste foarte mult. Mi-a aratat, tot felul de carti de tarot, cumparate din diferite locuri ale lumii.

melike

melike

Ghicit in cafea si carti

11 Iul 2014, 21:38

Nu intentionez sa fac reclama ,dar pentru cei care nu isi gasesc raspunsuri exacte la problemele cu acre se confrunta in viata, ii indrum spre Adina.Este persoana care a reusit sa-mi redea increderea in propria persoana.Ea a fost cea care mi-a dat raspunsuri corecte la problemele cu care ma confruntam de o perioada foarte lunga.Ii multumesc.Vede,simte lucruri despre tine inainte sa-ti intinda cartile si sa se uite in ceasca de cafea.Foloseste si carti normale si tarot.Imi permit sa-i afisez numerele de contact 0729219754/0720305458

luciantrocan

luciantrocan

Buna ziua tuturor

29 Mai 2014, 10:35

Buna ziua tuturor.vreau sa va spun ca am fost la o doamna din bucuresti si,mi.a ghicit foarte bine in carti si tarot.mie mi s.a indeplinit tot.vo recomad.locuieste in sectorul 3.tel 0720305458

banicamaria

banicamaria

re

28 Mai 2014, 13:50

Pana acum, ce mi-a spus dansa este real, nu a batut campii, nu mi-a propus, descantece sau alte prostii, eu m-am simtit bine, nu am avut acea senzatie pe care o ai atunci cand cineva incearca sa profite de tine, a fost o experienta placuta, pe care am sa o repet maine. Revin cu feedback

lililascar

lililascar

te fraiereste

27 Mai 2014, 18:05

Norocul ti-l faci cu mana ta. Te poti elibera de ce ai pe suflet aici sau la un ceai cu prietenele si pun pariu ca e mai ieftin!

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!