apelati cu incredere la aceasta doamna

by: luciantrocan
apelati la doamna aceasta ghiceste foarte bine si este din bucuresti.mie mi.a ghicit foarte bine,am fost multumit si a fost cu ani in urma in televiziune pe otv.v.o recomand cu incredere.sunati la 0737562314

vivianas26

vivianas26

Viviana, Bucuresti

04 Iun 2017, 00:16

Ghicesc eu, in Tarot. :) Am ghicit mai multor persoane de-a lungul timpului, iar apoi m-au cautat sa le mai zic :) Sunt tanara, romanca, educata, si, pe langa ghicit, am darul de a sti cum sa sfatuiesc omul ca sa iasa din impas. :) Pentru ghicit, consiliere si impacare, ma puteti suna. :) Atata timp cat si dvs sunteti o persoana cu care se poate vorbi, si eu sunt deschisa sa ajut.
0769697545, la orice ora. :)
Voia buna fie cu voi!

kream29

kream29

....

08 Iun 2015, 10:41

Doar atat iti spun: nu te mai da ca esti femeie, esti tamaduitorul Gabriel pe numele adevarat Arimia Daniel.Stai linistit ca daca oamenii vor sa apeleze la tine vor apela, daca nu vor, nu vor apela.Asa ca nu mai jigni oamenii, eu nu ti-am vorbit urat.

daniela210

daniela210

pt krema

08 Iun 2015, 00:16

datorita voua scorpiilor era sa raman fara barbatul meu si sa-mi distrugeti casa,si acest dl gabriel ma ajutat si voi acum ziceti rele pe aici,,,o sa se afle despre voi,numele vostru si tot ce voi afla aici voi scrie

daniela210

daniela210

pt doamna krema

08 Iun 2015, 00:07

doamna krema eu sunt o femeie care am apelat la acest om si ma ajutat..dar tu te dai o femeie cu binele si cu ce mai inveti lumea pe aici ,dar esti o scorpie si una care cauta pula la barbati la altele,esti o scorpie care te-ai ocupat toata viata cu raul,,scorpie ce esti,,,ai sa ramai singura toata viata

kream29

kream29

Esti un ratacit tamaduitorule Gabriel!

07 Iun 2015, 15:35

In primul rand invata sa scrii corect gramatical.Cand cineva spune de Dumnezeu, preoti si biserica e cu magia neagra?Citeste mai bine ultimul meu mesaj.Unde am scris eu de vreo verisoara?Cei care nu vor sa se lase pacaliti vor intelege mesajul meu oricat ai incerca tu daniela210 alias tamaduitorul Gabriel.Daca vroiam sa fur barbatii altor femei ma duceam in alta parte nu pe acest site, eu am dat doar niste sfaturi utile. Si nici nu mi-am facut reclama aici ca as fi vreo persoana cu puteri paranormale care poate ajuta oamenii pentru ca nu sunt.Sa iti daruiasca Dumnezeu minte luminata!

daniela210

daniela210

pt kream

06 Iun 2015, 23:52

o sa aflu despre tine si scriu tot aici,sa afle lume cine esti si ce vrei defapt

daniela210

daniela210

pt kream

06 Iun 2015, 23:50

sunte-ti cu magia neagra scorpiilor,ati luat barbati la alta,numai spune de verisoara ta din strainatate ca nu exista,mi-a povestit dl gabriel despre tine,,,si o sa scriu multe detali despre tine aici,dak o sa mi le povesteasca,din cate mi-a povestit te dai cu binele dar ai distrus multe famili.esti o scorpie care nu vrei raul persoanelor din jurul tau

kream29

kream29

Pt daniela 210

06 Iun 2015, 14:18

Nu te-ai saturat sa iti tot faci reclama singur?Tamaduitorul Gabriel nu exista ci doar Arimia Daniel alias daniela210, adica TU. Esti doar tamaduitor de buzunare.Eu nu am vazut sa ii faca altcineva reclama acestui tamaduitor decat tu.Chiar nu ti-e frica de Dumnezeu?Du-te la munca cu carca si nu mai pacali oamenii aici.Adevarati clarvazatori ai Romaniei sunt putini si nu isi fac reclama pe internet.Cum e cu bunica aia a ta care are 95 de ani de 2 ani.Asa apar anunturile tale.Daca tot vrei sa pacalesti oamenii fa-o cu cap.Mergeti la biserica sau la preoti cu har nu apelati la acesti tamaduitori impostori.Prietena mea a apelat intr-un moment de ratacire la acest tamaduitor Gabriel si a pierdut 1500 Euro.Numai bine!

daniela210

daniela210

pt doamnele stiutoare de tot

31 Mai 2015, 15:53

ati distrus oamenii cu magia neagra,degeaba vorbiti aici toate tampeniile,pt ca dl Gabriel tot bine va face,,asa ca vorbiti doamneleor pana numai puteti

kream29

kream29

Pt yadoon!

29 Nov 2014, 18:08

Sunt perfect de acord cu dvs ca locul acestor sarlatani este la puscarie.Sa nu apelati nici la tamaduitorul Gabriel deoarece este tot un sarlatan care are 26 ani si este din Mihailesti, Giurgiu.Il cheama Daniel Arimia (posteaza aici sub numele de daniela210 sau daky_arimia) si a pacalit o cunostinta de a mea care locuieste in strainatate.A golit-o de vreo 1500 Euro.Deci oameni buni cei care au har si darul clarviziunii nu isi fac reclama.

yadoon

yadoon

tarot

05 Nov 2014, 14:14

nu mai credeti in asa ceva.am fost pacalita de asa excroci.nu vedeti ca cei de mai sus isi fac reclama?sunt doar sarlatani.am apelat la asa ceva ,printre exemple,la clarvazatoarea sorina din arad,ce i drept e psiholoaga buna,dar o sarlatanca ca multi altiii.credeti ma nu mai va lasati prostiti de sarlatanii astia care locul lor e la puscarie.

melike

melike

Ghicit in carti si cafea

11 Iul 2014, 21:50

Nu intentionez sa fac reclama ,dar pentru cei care nu isi gasesc raspunsuri exacte la problemele care le au ii indrum spre Adina.Este persoana care a reusit sa-mi redea increderea in propria persoana.Ea a fost cea care mi-a dat raspunsuri corecte la problemele cu care ma confruntam de o perioada foarte lunga.Ii multumesc.Vede,simte lucruri despre tine inainte sa-ti intinda cartile si sa se uite in ceasca de cafea.Foloseste si carti normale si tarot.Imi permit sa-i afisez numerele de contact 0729219754/0720305458. Sa va fie de folos.

kream29

kream29

Pt daniela210

20 Mai 2014, 21:22

Buna daniela210!Imi poti lasa o adresa de a ta de e-mail sa te intreb ceva?Multumesc!

daniela210

daniela210

deschide tarotul

25 Mar 2014, 14:05

apela-ti la acest barbat.tamaduitorul Gabriel.mie m-ai rezolvat toate problemele.nr dansului:0764417646

alinastoian

alinastoian

buna

24 Mar 2014, 18:36

eu merg la o clarvazatoare in Bucuresti,imi ia 100 lei pe sedinta,dar dupa parerea mea merita.Daca vrei: 0727206223

miha2014

miha2014

Ghicit, clarviziune

08 Feb 2014, 19:56

Buna seara! Si eu ma duc de ani de zile la o tipa care ghiceste in carti, tarot...si are clarviziune. Mai mult, ma ajuta si cu tratamente energetice, de curatare etc....am fost cam sceptica la inceput, dar e buna!!!
Daca aveti nevoie, o cheama Catalina Parvu si are tel:0766.758.711 Bafta, sper sa fiti multumiti :)

kellyabbot

kellyabbot

unde in bucuresti

08 Ian 2014, 20:37

si ce tarife practica?

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!