Cafeaua si destinul

by: sunshine84
Recent mi s-a adresat o intrebare, si anume daca consider ca destinul ni-l facem noi, dupa alegerile pe care le facem in viata, sau este dupa sansa), sincer, nu am stiut ce sa raspund. La cateva zile dupa aceasta discutie am fost la o prietena acasa sa ne bem cafeaua impreuna, la un moment dat ea a spus ca urmeaza sa primeasca o suma destul de mare de bani, am ramas uimita pentru increderea pe care o prezenta, cand am intrebat-o de unde stie mi-a raspuns simplu: am citit in cafea! Acum, va intreb eu pe voi, credeti ca o ceasca de cafea ne poate arata ce va urma?

miha2014

miha2014

Ghicit, clarviziune

08 Feb 2014, 19:57

Buna seara! Si eu ma duc de ani de zile la o tipa care ghiceste in carti, tarot...si are clarviziune. Mai mult, ma ajuta si cu tratamente energetice, de curatare etc....am fost cam sceptica la inceput, dar e buna!!!
Daca aveti nevoie, o cheama Catalina Parvu si are tel:0766.758.711 Bafta, sper sa fiti multumiti :)

wonderland

wonderland

ghicit in cafea

21 Aug 2012, 12:52

hmm....eu zic ca este bine sa nu crezi in asa ceva, stii, cand eram mica si eu ziceam ca primesc bani daca cafeaua facea putina spuma:))

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!