Calitatile zodiei voastre

by: pisi
Care ar fi calitatile zodiei voastre?

anomysse

anomysse

Despre Pesti

04 Aug 2007, 23:47

Eu sunt zodia Pesti si as putea spune ca sunt o fire foooooaaarte empatica si miloasa, altruista, iertatoare si toleranta, creativa si ca defect foarte mare, pesimism.

kitiy

kitiy

semn de foc.....

24 Iul 2007, 02:34

ca o berbecutza ce sunt pot sa spun...ca sunt ambitioasa si orgolioasa atunci cand trebuie...iubitoare si foarte fidela....

talida

talida

Leii...incapatanati rau de tot!!!!

20 Iul 2007, 19:25

Dar cea mai mare calitate a lor este ca sunt ambitiosi...foarte ambitiosi!

pisi

pisi

ok

06 Iul 2007, 10:53

spune-ne despre ce e vorba.
intreaba-ne pe toate,nu doar pe mine.

nightwish

nightwish

pisi

05 Iul 2007, 21:58

ai posturi si replici inteligente, deduc ca stii sidespre zodii, multe, poate ai putea sa ma ajuti in legatura cu zodia balantei, sper ca nu te deranjeaza ca-ti scriu

pisi

pisi

Zodie

05 Iul 2007, 10:02

Sunt geamana,una dintre prietenele mele(care posteaza si ea pe acest forum) este balanta.

Grisa,sa nu mai spui despre tine ca nu esti inteligenta,pt ca esti,creativitatea si ingeniozitatea ar fi ca si inexistente daca n-ai fi inteligenta,iar parerea mea este ca varsatorii in general sunt persoane foarte inteligente.
Rar sa dai peste un varsator saracut cu duhul.
Te-am pupat si o zi buna,Grisa!

nightwish

nightwish

pt pisi

05 Iul 2007, 09:02

n-am retinut bine, esti geamana, scuze pentru confuzie

nightwish

nightwish

pentru Pisi

05 Iul 2007, 06:46

daca am retinut bine din ceea am tot citit pe forum, esti balanta, nu ? sper ca am retinut bine,as avea nevoie de niste intrumari

grisa

grisa

da

04 Iul 2007, 15:22

Eu ca varsatoare ce sunt,am calitatea de a iubi oamenii asa cum sunt.Apoi am imaginatie,creativitate si harnicie.Marele meu defect este impulsivitatea,iar la capitolul inteligenta nu excelez.

pisi

pisi

Doar atat?

02 Iul 2007, 10:43

Ella,stiam ca voi scorpionii posedati mult mai multe calitati decat ai scris tu in mesaj,cel putin asa scrie la zodiac,ca scorpionii sunt persoane carismatice si perfectioniste.
Completeaza lista,te rog. :)

Recomandari

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!