ambitie stupida!!

by: love_is_gone
am o rel de 1 an...am avut parte de o despartire, dupa care am continuat relatia.mereu s-a purtat ff tandru cu mine, nu mi-a gresit in niciun fel.Prima despartire a fost asa...el nu a vrut sa ma raneasca, eu fiind virgina si nevrand la vremea accea sa am o rel mai serioasa cu el. niciodata nu a facut presiuni asupra mea si desi il iubesc nu vreau sa-mi pierd virginitatea.mereu ma gandesc ce va fi maine..daca ma paraseste. il iubesc..dar ambitia ca sa raman virgina este mai presus. mereu am avut mult de castigat..eram diferita fata de celalate fete..vi s-a intamplat sa ganditi asa ? ce as putea face?

panterootza

panterootza

continuare...

07 Mar 2008, 18:18

daca as putea da timpul inapoi,probabil tot pe el l-as alege...dar,cu sigurantza,as pune punct aici!nu as mai continua nici un fel de relatie...ciudat este k imi amintesc cu placere de toti fostii mei prieteni,mai putin de primul barbat din viatza mea,desi a trecut mult timp de la despartire,de multe ori gandesc k am ramas oarecum´´marcata´´de aceasta perioada a vietii mele...si,aici e problema mea,k sunt incapabila sa imi amintesc lucruri frumoase...

panterootza

panterootza

idem RALUCA79...

07 Mar 2008, 18:12

dilema aceasta am avut-o si eu...asa se face k,la 21 de ani eram ink..virgina...pana cand,obosita sa il mai caut pe ´´ales´´,m-am gandit,k ar fi putut exista alta solutie...de ce sa nu fac dragoste pt prima data cu un baiat frumos,atragator,despre care nu stiu nimic,asa pastrandu-i o amintire frumoasa?aveam eu asa...un fix...k prea imi povesteau prietenele mele ce li se intamplase...k dupa putin timp de relatie fusesera parasite,ranite...zis si facut...la scurt timp,am cunoscut un baiat...exact asa cum imi trebuia mie...frumos,inalt,amuzant...dupa cateva iesiri impreuna,s-a intamplat!pe atunci simteam k e minunat,desi incepand cu a2a zi nu ii mai raspundeam la tel,chiar mi-am schimbat nr de mobil,si tura(la munk)...imi atinsesem scopul...primul barbat din viatza mea era exact asa cum mi-l dorisem:minunat!dar ce..?am scapat de el?nu s-a lasat pana nu m-a cucerit...nici nu imi dau seama cum a facut,k imi paream destul de hotarata...asa se face k am fost 5 ani impreuna,si,pana la urma,se pare k...´´de ce ti-e frik,de aia nu scapi´´...k prea eram eu terorizata de teama asta,de a nu ii pastra o amintire urata primului barbat din viatza mea...

raluca79

raluca79

ambitie?

06 Mar 2008, 15:15

Te-ai gandit ca poate nu ambitia te impiedica sa te culci cu el?!Poate e vb de al 6-lea simt(pe care sunt convinsa ca noi ,femeile,il avem)care-ti sopteste ca nu e el ''the one''.Si nu mi se pare deloc aiurea sa doresti sa faci pasul asta cu cel care simti c-o merita.E un lucru cu care nu te mai intalnesti,amintirea primei dati iti va ramane pt toata viata.E de preferat sa fie una memorabila si placuta.

lozan

lozan

PT.LOVE_IS_GONE

04 Mar 2008, 12:56

Daca te iubeste cu adevarat te asteapta oricit v-a fi nevoie, v-a aprecia si faptul ca tu tii foarte mult la virginitate.Este hotarirea ta si asta conteaza cel mai mult.V-a veni si vremea cind o sa fii pregatita si pt. asta.

Recomandari

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!