Ajutati o pisica gestanta

by: naicu_cristina
Am gasit in fata blocului o pisica gestanta. Este foarte frumoasa, alb cu gri-tigrat, are niste ochi verzi imensi si toarce foarte mult. Cred ca mai are foarte putin pana cand va fata, fiindca are o burta imensa si se misca foarte greu.
Intotdeauna am fost copilul-problema al familiei, care umplea apartamentul cu catei si pisici adunati de pe strazi. Si acum, la 26 de ani, din acelasi motiv, sunt intr-un vesnic confict cu mama (in casa careia locuiesc). Stam la bloc si mai avem 1 pisica si 5 caini….. De aceea, va rog din suflet sa ma ajutati sa ii gasesc atat pisicutei gasite, cat si puilor ce se vor naste, o familie adoptiva temporara (sau permanenta).
Nu am putut rezista sa o las pe strada si sa plec mai departe, m-am gandit cu groaza ca, in ciuda vremii inselatoare de afara, iarna este foarte aproape…………
Va rog, ajutati-o!
Cristina Naicu, Bucuresti
0745.378.333
naicu_cristina@yahoo.com

http://img100.imageshack.us/img100/8753/pisigestantjj1.jpg

naicu_cristina

naicu_cristina

s-a rezolvat!

26 Oct 2006, 22:50

Pisicuta a fost adoptata in seara asta de o tanara si sufletista actrita, a carei mama este total indragostita de pisici, le aduna de pe strada si le gaseste camine iubitoare. Astfel, i se va da acum sansa de a-si aduce pe lume puisorii intr-o casa in care vor avea tot confortul, iar puilor mici sansa de a fi ulterior adoptati de oameni care sa-i iubeasca cu adevarat! Asa ca, peste o luna si ceva …… veti mai auzi de noi! Multumiri sincere tuturor celor care au incercat sa ne ajute!

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!