As vrea sa am o canisa

by: veve_riz
Iubesc Rottweilerii din tot sufletul si de ceva timp de cand posed si niste resurse financiare ma bate gandul sa-mi fac o canisa specializata pe aceasta rasa. Problema de care m-am lovit pana acum este ca nu pot afla de nicaieri ce acte imi sunt necesare pentru ca acest vis sa devina realitate, insa sa fie si o realitate legala. M-ar putea ajuta cineva?

catch_me

catch_me

rottweilerul

02 Mai 2011, 13:03

este un caine superb din toate punctele de vedere! Este calm, afectuos, inteligent si etern indragostit de stapanul sau!

iernutza21

iernutza21

CATELUSI

19 Mar 2011, 09:07

EU MI-AM DORIT F MULT UN BISHON MALTEZ, DAR SOTUL NU ESTE DE ACORD CU ANIMALUTELE IN ACSA, STAM LA BLOC

MAI AM O SPERANTA , AM DOUA FETITE , SI SPER CA ATUNCI CAND VOR CRESTET , NU LE VA PUTEA REFUZA ACESTA PLACERE , SI O SA M EU GRIJA SA LE INSUFLU DARGOSTEA PT CATELUSI :))
PUPICI WWW.BAMBO-SHOP.RO, AU LENJERI F FRUMOASE

tashulina

tashulina

Ai

18 Mar 2011, 09:23

tot ce-ti trebuie in rest? Si aici ma refer in primul rand la spatiu, ca iti trebuie cateva sute de m patrati buni daca vrei intr-adevar sa le oferi conditii decente cainilor.

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!