Astazi am pierdut o prietena...

by: emiliae
O catelusa frumoasa, desteapta,cuminte, nu pot sa va descriu durerea care o incerc, mai ales ca a murit in bratele mele..., iubita mea Pufi, nu mai este s-a dus in Rai, sper.., si iar viata mi-a adus aminte ca este scurta, si nu sti ce se intampla in urmatoarele minute... Iubitiva semenii si micutii prieteni necuvantatori , pt ca nu sti cand se termina compania lor .., apoi lacrimile sunt de prisos...

cosalex

cosalex

nimic nu te poate consola

11 Mar 2007, 19:36

azi am citit mesajul tau si pot spune ca stiu exact prin ce ai trecut....la 10 zile dupa tragedia ta mi-am pierdut si eu prietena care mi-a stat alaturi 10 ani, ani de loialitate care au trecut dincolo de limita a ceea ce noi, oamenii, suntem capabili...asa ca hai sa ne salutam prietenii necuvintatori si sa speram ca, daca au plecat, au plecat spre un loc mai bun....

cioco_bocco

cioco_bocco

de ce nu,,,

26 Ian 2007, 09:34

offf,,,e asa de greu stiu,,,si eu am avut un caine la curte acum m am mutat la bloc,,,si a murit de dorul ca eu am plecat ...de fapt era si batran,,,da uneori ne atasam de aniamle mai mult decat de oamenii pt ca ele ne ofera dragostea lor dezinteresata...ele nu cer nimic,,doar o mangaiere..stiu ca i greu,,,da de ce nu incerci sa adopti alt animalut..

simona_const2005

simona_const2005

stiu ca e tare greu

18 Ian 2007, 14:33

te inteleg perfect.eu mi-am pierdut cainele acum cateva luni si pana sa il gasesc nu mai eram om. nu am crezut vreodata ca poti sa suferi atat de mult cand pierzi un animal drag. stiu ca tie iti e si mai greu acum, dar gandeste-te ca asa a fost sa fie si adu-ti aminte cu placere de clipele frumoase petrecute alaturi de catelusa ta.

:((

17 Ian 2007, 17:31

imi pare rau pentru pierderea ta, ce rasa era?

Top 10 diete nesanatoase
Top 10 diete nesanatoase
diete-sanatoase.ro

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!