am nevoie de un sfat...

by: clara21
am o problema cu care ma confrunt de mult timp...dupa ce ma epilez parul nu creste in acelasi ritm...si uite asa dupa cateva zile apar primele fire de par si s-a dus naibii pielea fina...am incercat sa las parul sa creasca 4 sapt, poate mai mult, timp in care am folosit lama de ras, dar dupa ce l-am epilat ....aceeasi problema...ce sa fac?

carla_craciun

carla_craciun

.

05 Apr 2010, 11:13

balsamul este cel mai bun :)

beautypalace

beautypalace

COSMETICE PROFESIONALE

10 Ian 2010, 18:01

Vreau sa va aduc la cunostiinta ca din dec.2009 a aparut si la noi in tara, asa cum este si in alte tari din occident(Germania,Anglia,Franta,Spania si altele), un magazin specializat in comercializarea produselor cosmetice profesionale(sampoane,masti pt par, tratamente pt ingrijirea fetei, a corpului, a parului, oja ,tipsuri pt unghii, geluri de dus).Magazinul are peste o 1000 de produse. De acum nu mai trebuie sa le cumparati doar din saloanele de infrumusetare ci pur si simplu veniti la magazin sau comandati pe internet. Adresa este
bd. IULIU MANIU NR.273-279
vis-a-vis de Metro militari, linga Skoda

http://www.beautypalace.ro

radiana

radiana

varice prin scleroterapie

21 Aug 2007, 22:11

va rog frumos, dk stiti ceva despre asa ceva si ati trecut si voi prin asa ceva, va rog lasati-mi un mesaj sa stiu in ce consta mai exact. sunt programata la asa ceva, si as vrea sa stiu cate zile necesita spitalizarea, in ce consta operatia, va rog si va mulumesc.

daneza21

daneza21

te poate ajuta....incearca...

18 Dec 2006, 16:07

Poti folosi o crema epilatorie si un balsam ( din aceeasi gama) iti recomand elmiplant ...e superrr! Si eu am patit acelasi lucru din cauza ca nu mA epilam in sensul cresterii firelor de par.

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!