Bataturile - cauze???

by: raluk
Cred ca toata lumea a avut sau are inca aceasta problema. Inainte cand mergeam mult pe tocuri mai intelegeam, dar acum de curand de cand am trecut pe talpa joasa care mai este cauza aparitiei bataturilor? Singurul mod in care scap de ele este prin mersul regulat la pedichiura, cam o data la 3 saptamani

carla_craciun

carla_craciun

.

05 Apr 2010, 11:17

la mine, pantofii sunt cauza

beautypalace

beautypalace

COSMETICE PROFESIONALE

10 Ian 2010, 17:59

Vreau sa va aduc la cunostiinta ca din dec.2009 a aparut si la noi in tara, asa cum este si in alte tari din occident(Germania,Anglia,Franta,Spania si altele), un magazin specializat in comercializarea produselor cosmetice profesionale(sampoane,masti pt par, tratamente pt ingrijirea fetei, a corpului, a parului, oja ,tipsuri pt unghii, geluri de dus).Magazinul are peste o 1000 de produse. De acum nu mai trebuie sa le cumparati doar din saloanele de infrumusetare ci pur si simplu veniti la magazin sau comandati pe internet. Adresa este
bd. IULIU MANIU NR.273-279
vis-a-vis de Metro militari, linga Skoda

http://www.beautypalace.ro

carmen22

carmen22

Bataturile

01 Iun 2008, 21:00

Si eu am aceasta problema, mai ales vara, ar trebui sa merg saptamanal la pedichiura sa scap de aceste bataturi. Dar de curand mi-am cumparat o crema pt asa ceva, Keritogen si vad ca da rezulate :)
O prietena d-ale mele, mi-a recomandat Scholl, am auzit ca si aceasta este buna.

monita

monita

bataturile

28 Sep 2007, 18:04

nu apar neaparat de la incaltamintea cu toc. Conteaza foarte mult materialul din care sunt confectionati pantofii si cat de bine iti vin. Se stie ca un pantof poate fi numarul tau, dar sa nu se potriveasca grosimii piciorului. evita incaltamintea confectionata din materiale tari. Opteaza pentru piele sau panza.

peronet

peronet

creme

04 Iun 2007, 23:11

CREMA IMPOTRIVA BATATURILOR

Contine graunte si ulei de sambure de piersica. O crema abraziva foarte eficienta pentru tratamentul picioarelor. Grauntele de sambure de piersica indeparteaza pielea uscata si aspra iar uleiul patrunde si hidrateaza pielea, lasand picioarele moi si catifelate si totodata prevenind acumularea de piele uscata. Spalati zona tratata. Imprastiati o mica cantitate de crema peste zona si frecati cu degetele, folosind miscari circulare. Spalati din nou si stergeti. Pentru tratament complet aplicati “Crema protectoare pentru picioare”.

conyy

conyy

crema pt.bataturi

21 Nov 2006, 21:56

va recomand crema de calcaie de la Hemel.este miraculoasa pentru bataturi.

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!