a facut cineva terapia dracula?

by: miriam80
buna,

vreau sa aflu daca cineva a facut terapia dracula.
am vazut acest subiect la acces direct. am vorbit cu medicul despre aceasta procedura, dar vreau sa stiu daca se vad rezultate. multumesc!

miriam80

miriam80

hidratare

03 Mar 2016, 15:03

este o terapie care ajuta la hidratarea tenului si cred ca o poti face indiferent de anotimp. hidratarea este binevenita oricand!

catincamed

catincamed

terapia dracula

21 Feb 2015, 15:43

eu am facut cateva sedinte in franta.
apoi am facut la doctorul care m a si operat la sani (implant mamar).
- se recolteaza sangele
- apoi este amestecat cu vitamine, etc, substante benefice pt hidratare
- se injecteaza pe intreaga fata, gat si decolteu.

mi se pare benefica pentru ca orice crema folosesti nu hidrateaza in profunzime

vevemic

vevemic

Buna

03 Feb 2015, 14:57

Am vazut niste poze intr-un album la o clinica medicala si sincer am ramas impresionata de rezultate.
Momentan nu am nevoie dar categoric as apela la aceasta terapie daca ar trebui.

irinna86

irinna86

terapia dracula

19 Dec 2012, 18:37

salut! am vazut ca ai intrebat de terapia dracula, eu am facut, am vazut la televizor si mi s-a parut foarte interesant.... nu te doare deloc si in vreo 2 saptamani incepi sa observi rezultatele, pielea e mai catifelata, pare mai tanara, mai ridicata
ti se ia sange si se baga intr-un aparat care separa serul, apoi se adauga niste ingrediente speciale pentru piele, aminoacizi sau cam asa ceva si ti le injecteaza cu un ac foarte foarte fin in fata. face minuni! mie mi se pare extraordinara

sunshine84

sunshine84

Terapia Dracula

12 Dec 2012, 11:44

pai ce presupune aceasta terapie? ca eu nu am auzit de ea....si terapie pentru ce, mai exact??

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!