Anti-aging de ultima generatie

by: adina_ss
Daca vreti sa luptati impotriva imbatranirii din interior spre exterior va recomand suplimentul natural anti-imbatranire Revidox: www.revidox.ro
Este recomandat de medicul dermatolog Victor Clatici si il foloseste chiar si Romanita Iovan. Eu iau in fiecare zi cate o capsula pentru ca este antioxidant si antiinflamator. Merita sa il incercati fiindca ridurile nu dispar doar cu creme ci printr-un stil de viata corespunzator!

adina_ss

adina_ss

Iti recomand!

25 Apr 2012, 15:25

Medicul dermatolog Victor Clatici a marturisit ca a resimtit pe propria piele efectele benefice ale Revidoxului:
„Iau o capsula pe zi, iar acest lucru se vede. Am pielea mai ferma si mai stralucitoare. Revidox creste gradul de hidratare a pielii cu pâna la 80% si elasticitatea cu 43%, reduce profunzimea ridurilor cu 40% si creste capacitatea antioxidanta a pielii cu pâna la 89%.”
Si creatoarea de moda Romanita Iovan il foloseste. Poti afla mai multe informatii de aici: http://www.revidox.ro/Evenimente_126_1

wonderland

wonderland

nu am auzit de acest supliment

23 Apr 2012, 14:30

si nu am incredere sa iau orice......

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!