Ati incercat produsele fito-dermatocosmetice Life-flo de la SECOM?

by: roxxana10
Particip la campania de testare a produselor fito-dermatocosmetice Life-flo de de Secom, produse naturale pentru ingrijirea si infrumusetarea tenului, pielii, parului si unghiilor. Produsele sunt de ultima generatie si nu contin parabeni, coloranti sau parfumuri artificiale. Am mers la magazinul Secom din Brasov pentru a alege produse adecvate tipului meu de ten. Vizita la magazin a insemnat un moment de rasfat si relaxare. Magazinul te intampina cu un design modern, este colorat, luminos si primitor, amplasat strategic in centrul vechi al orasului. Am beneficiat de servicii personalizate de consultanta fito-dermatocosmetica, in functie de nevoile tenului. Am ales urmatoarele produse:
- Maracuja Pure Special Oil, ser de noapte cu efect intens iluminator.
-Triple Advantage Cream, crema antiaging cu actiune rapida, contribuie la regenerarea pielii si la mentinerea structurii acesteia.
-Grapeseed Pure Oil, ulei din samburi de strugure pentru redarea fermitatii si imbunatatirea tonusului cutanat.
Pielea este luminoasa, catifelata si placuta la atingere.
Recomand cu incredere produsele fito-dermatocosmetice Life-flo! Cu Secom redescoperi frumusetea naturala!

roxxana10

roxxana10

Campanie testare produse Life-flo

11 Apr 2016, 00:49

Produse naturale excelente!
Multumesc Buzzstore si Secom Romania! #buzzsecom

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!