bronzare

by: daria2007
Dragelor,

care este parerea voastra despre solar mai ales in perioada asta de iarna?
ma gandesc sa merg la cateva sedinte acum, inainte de sarbatori sa arat bine la petrecerea de firma si cand merg cu gasca in club...

stiu teoria cu sa ma apuc de dieta cu 2-3 luni inainte, sa merg la sala sa ma cremuiesc dupa fiecare baie .. dar nu e niciodata timp pentru asa ceva. voi ce retete aveti pentru ultima suta de metrii?

eu am auzit de un salon fain pe Stefan cel Mare, Sun Lounge si ma gandeam sa le fac o vizita. ati fost vreodata pe acolo?

cu drag,
Daria

boogie2bad

boogie2bad

dispozitiv de aplicat bronz organic

02 Nov 2011, 16:22

Buna,
Pentru cine vrea sa incerce in propia casa bronzul organic, am o instalatie de la http://www.airbrushmakeup.com/professional/kits/airtan_lite_mini/ impreuna cu 2 sticle de solutie. Pachetul a fost cumparat vara asta si este nefolosit (factura, dovada platii taxelor vamale, ambalaj original).
Daca exista amatoare va rog sa ma contactati.

ela101

ela101

bronz

16 Dec 2010, 15:30

Hello. Saptamana trecuta mi-am serbat majoratul si aveam pielea super alba asa ca imi trebuia ceva rapid care sa ma salveze. Am citit pe net despre Sun Make Up, e o tehnologie noua de bronzare fara raze ultraviolete. In sfarsit, am vazut ca tehnologia e disponibila la Chocolate the Tanning Bar, un salon de bronzat din Dorobanti, care are si cafenea. Si am baut o ciocolata cat asteptam... mmmm. Super buna. Sa va povestesc de bronz. Am intrat intr-o cabina in care am stat aprox 45 de min, nu mi-a lasat nicio pata, nu a avut miros urat, iar pigmentul inca nu s-a dus de tot si a trecut aproape o saptamana. Iar acum am vazut ca au lansat si concurs pe Facebook prin care poti sa castigi 3 sedinte Sun Make Up. Concursul e aici: www.facebook.com/ChocolateTheTanningBar . Eu am fost super multumita asa ca va recomand Sun Make Up

mariaiubita73

mariaiubita73

super bronzarea cu dha

28 Iul 2010, 20:31

buna, eu am fost la solar multi ani ptr ca imi place f mult bronzul dar am renuntat ptr ca mi-au aparut multe alunite pe corp. Am apelat la bronzare organica si am fost foarte mulumita.
Eu fac astfel de sedinte si la domiciliul clientului, 45 ron sedinta (ca este criza ). puteti sa ma contactati pe adresa de email: mariabesleaga@upcnet.ro sau la tel: 0731 562 143
oriunde v-ati duce eu zic ca merita.

O seara placuta

ikram

ikram

Lotiune autobronzanta Hegron

20 Mar 2010, 16:27

Lotiune autobronzanta Hegron .

http://www.atshopping.ro/

redvipera

redvipera

bronzare organica 60

11 Feb 2010, 00:23

http://www.magic-beauty.ro/# Promotii : Tuns 20 de lei, coafat 20 ,manichiura 25, pedichiura 30, epilat lung 20, pensat 10, unghii false cu gel 100, bronzare organica 60, va asteptam la Salonul Magic Andreea Beauty Str. Gheorghe Manu, nr. 18B-Corp A, Parter(la 200m de Calea Victoriei).Pt detalii si programari 0762 58 08 70 sau hair_extensy

iulia32

iulia32

despre bronzare cu dha

11 Nov 2009, 16:46

din cate stiu eu o sedinta de bronzare cu dha costa cam 60 de ron nu sunt foarte sigura depinde de salonul unde mergi sa incerci aceasta metoda.eu stiu ca salonul pe care eu il frecventez foloseste aceasta metoda debronzare si clientele sunt incantate .te pup

bi-anka

bi-anka

Cat costa?

01 Nov 2009, 18:29

Am si eu cateva intrebari, daca stie vreuna dintre voi...

Cat costa o sedinta de bronzare cu dha? Este singura solutie de bronzare la salon disponibila? (in afara de solar) Auzisem ca prin alte parti exista un fel de cabine in care intri si esti pulverizata din cap pana in picioare. Stiti de asa ceva?

easyillusion

easyillusion

bronzul artificial

02 Iul 2009, 17:51

www.cufetele.ro

alexandra27

alexandra27

Piz Buin Sundial

04 Mai 2009, 16:51

L am folosit si eu si sunt foarte incantata. E un autobronzant usor, fara ulei, care se aplica foarte usor si intra repede in piele. Este potrivit pentru toate tipurile de ten, avand 5 nuante diferite. Sunt multumita si va recomand tuturor.

mihaelastam

mihaelastam

Piz Buin Sun Dial

23 Apr 2009, 23:05

Incearca produsul de mai sus .... iti alegi nuanta dorita de la 1 la 5 . Este un produs minune pe care il poti folosii pe fata si corp .

http://www.pizbuin.com/self_tan.jsp

izabella28

izabella28

am auzit de aceasta metoda de bronzare

21 Apr 2009, 20:35

betty mai multe detalii te rog despre acest tip de bronzare.chiar am auzit de la cineva ca este cea mai buna metoda de bronzare si as fi incantata sa incerc.asteptam mai multe detalii

betty_30

betty_30

in sfarsit am gasit modalitatea de bronzare natura

16 Apr 2009, 21:45

buna eu am folosit o metoda de bronzare cu dha, o metoda de bronzare naturala, fara soare cu un rezultata rapid si fara riscuri pentru piele.este foarte important ca bronzul este fara pete si solutia care este folosita produce un bronz asemanator cu cel de la soare.in plus bronzul a tinut o saptamana iar metoda poate fi reluata fara nici un risc.te pup

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!