Ai avut orgasm pana acum? Cum este?

by: ramonik69
Eu inca nu sunt sigura daca am avut orgasm,as vrea sa va intreb daca sti sigur cand ai orgasm?stiu ca este o descarcare de "energie"..

manina

manina

frumos

18 Aug 2006, 21:02

imagineaza-ti ca pentru acele cateva secunde de relaxare iti trebuie poate chiar si ani de exercitiu :)
si daca nai langa tine pe cine trebuie si sa-ti faca ceea ce trebuie atunci degeaba
eu las asemana cu un zbor pana la cer sinapoi
parca-i mai frumos si mai romantik

doe

doe

atunci cand faci...

01 Feb 2006, 16:12

sex lasa-te relaxata fii totala in acel act si vei vedea ce bine e.mintea sa nu-ti fie la cumparat ceapa:)si fi cu mintea la actul sexual.atunci cand il vei simti e casi cum nu mai ai nici o putere tremuri toata mai ca vrei sa te opresti,dar continui si fericita vei fi.

ana68

ana68

haiosilor

01 Feb 2006, 12:17

Mey,mi-ati inveselit ziua,zau asa...E o placere sa va citesc....Chestia cu etajul 10 e totala si parca aproape de adevar...Eu as mai adauga ca e senzatia aia cand mergi cu telefericul si trece cabina de un stalp...golul ala din stomac,la care adaugi niste euforie...
Si nu mai fiti rai,mey si tot intrebati fata daca nu are ajutoare....Pe bune ca nu-i frumos!Ce?va oferiti voi?Asta seamana a lauda si se pare ca v-au cam murit laudatorii!
Sa stii ca orgasmul nu prea vine din prima experienta sexuala...Ai rabdare,perfectioneaza-te,experimenteaza si,mai ales,relaxeaza-te...simte senzatiile...bucura-te de dragoste,de mangaieri...de tot ce inseamna jocul dragostei,savureza momentele...si cu siguranta iti vei da seama de orgasm...E ceva unic,de nedescris...
Sa fiti iubiti!

:)))

15 Nov 2005, 07:22

Sa nu cumva sa existe si o interpretare in sens figurat ca moare cineva de inima! Comparatiile au o scara larga de aplicare, de ce nu si in cazul asta. Poate se asteapta sa spuna cineva "uuuh, aaaah", ca sa fie mai simplu, nu? Un pic de munca pentru imaginatie dragele mele nu strica!

popioana_ro

popioana_ro

trec peste

14 Nov 2005, 21:16

faza cu mitul barbatului salvator a tinerei anorgasmice ca sa remarc faptul ca e nevoie de un barbat sa ne spuna cum e un orgasm al femeii :D Sper ca nu ai aruncat-o si pe prietena ta de la etaju 10...

raluk

raluk

Ce comparatie

14 Nov 2005, 15:30

Ai sarit de pe un bloc cu 10 etaje pana acum? ;))

:P

14 Nov 2005, 11:38

Prietena mea imi spunea ca e posibil sa mai fi avut un orgasm inainte sa fie cu mine, provocat de atingeri sau nu mai stiu ce. I-am eliminat indoiala asta cand i-am oferit eu unul. Nu poti fi sigura daca ai avut pana nu ai unul... doua... trei. Cea mai simpla descriere: ca si cum ai pica de pe un bloc de 10 etaje, doar ca senzatia nu e de sufocare si panica, e de placere maxima.
Si chiar nu gasesti nici un voluntar care sa iti arate?

kavajava

kavajava

ahem...

23 Oct 2005, 17:43

Ramona, daca "nu esti sigura" ca ai avut inseamna ca n-ai avut. Cu cat te gandesti mai mult la orgasm cu atat mai greu e "sa-ti dai drumul" sa te relaxezi si sa permiti acestei inimaginabile senzatii sa te cuprinda. Vorbesc serios, decupleaza creierul ca pea mult "compilat" e de prisos, si o sa vezi ...

dan

dan

Si?

21 Oct 2005, 13:39

Nu gasesti voluntari care sa iti arate cum e?

popioana_ro

popioana_ro

cum este?

14 Oct 2005, 13:59

bine e. si nu exista vreo modalitate de a povesti cum e, ca se transforma forumul in povestiri erotice :P cand o sa ai unul, o sa stii

Dieta Nicoleta Luciu
Dieta Nicoleta Luciu
diete-sanatoase.ro

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!