am neoie de sfat

by: andreishft
am 16 ani(nu bagati in seama ce e scris la date...si am o matusha fff buna de 37 ani.Sta la casa si cam are probleme in familie...
vreau sa ma ajutati...ce sa ii spun sau ce sa fac k sa fac sex cu ea..??
nu cred k il mai iubeste pe unchiumiu.Acesta pleaca maine in germania cu varumiu 3 saptamani...ea ramane singura.
vreau neaparat sa ma culc cu ea....va rog raspundeti cu seriozitate..multumesc

vova

vova

AM RIS , NU GLUMA !!

30 Iun 2007, 05:57

CHIESTIA CU MATUSHA E TARE RAU DE TOT !! PAI SPUNE-NE CE SI CUM S-A TERMINAT FIGURA . ESTI TARE TATI !!POATE AJUNGE AIA LA PIRNAIE DIN CAUZA TA . LAS-O MOALE COANE CA-I STRICI FETEI VIITORUL.VORBESTE CU UN PRIETEN MAI MARE SI FUGI REPEDE LA ''O FATA DE BINE'' CA SUNT CU DUIUMU'' CE DRACULUI . HAI !! SUCCES SI UIT-O PE MATUSHA . SI NU TE SUPARA DAR...ARE TOTUSI 37 DE ANI...NUMAI ATIT POTZI ??

andra_cris

andra_cris

hey SB

20 Feb 2007, 07:57

ai mare dreptate in ceea ce-l priveste pe andreishft....numai un om cu "oarecare" deficiente psihice se poate gandi la o asemenea "treaba"...mai andreishft...fa-te draga ca ai si uitat asemenea tampenii si ...REVINO_TI!!!!!

Andra

19 Feb 2007, 09:28

Noi ne dam cu parerea, nu iti dam sfaturile de care ai nevoie. Mergi la un medic, fa testul, cauta raspunsuri si solutii avizate. E bine totusi ca s-a schimbat subiectul temei si nu-l mai baga nimeni in seama pe ANDREISHIT asta sau ce nume are ca "nu vad prea bine"... :D

andra_cris

andra_cris

mercik lena si sb

17 Feb 2007, 10:09

huh...va multumesc ptr raspunsuri..sincer m-ati mai linistit desi..e destul de mare stress_ul...

Stai putin

17 Feb 2007, 01:24

Si-a oprit "avantul" cand si-a dat seama ca s-a rupt prezervativul? Mic riscul in cazul asta. Totusi, daca nu ai pus intrebarea a 6-a zi dupa eveniment, ia pilula...

andra_cris

andra_cris

am si eu o intrebare

16 Feb 2007, 21:00

poti ramane insarcinata daca faci sex prima oara, se rupe prezervativul insa baiatul "nu si-a dat drumul"????????

Sfatul meu in cativa pasi:

12 Feb 2007, 12:30

1. Las-o mai moale cu alcoolul.
2. Las-o mai moale si cu onanismul practicat gu gandul la rude.
3. Nu cred ca ai 16 ani, ci mai degraba vreo 8 si o familie total distrusa si tampita, asa ca revino-ti.
4. Las-o mai moale cu alcoolul... sau de tot ca nu te prinde.
5. Mergi la un psiholog.
6. Mai mergi o data la psiholog
7. Pe bune, chiar du-te la un psiholog.
8. Nu mai intra pe site-uri pentru oameni cu mintile in cap.
8. Viziteaza www.go2bed.com inainte de ora 10, altfel sechelele pe care le ai se vor agrava.

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!