Are prietena dar e atras de mine fizic

by: japonialove
am cunoscut recent un baiat care este pe gustul meu, vorbim foarte mult timp si avem aceleasi conceptii, el este mai mic decat mine si am zis sa nu ma complic, doar sa vad cum evolueaza lucrurile; insa, cand am vrut sa concretizez ceea ce se petrecea intre noi, mi-a spus ca are prietena; acum nu stiu ce sa fac pentru ca ma gandesc de ce nu mi-a spus pana acum...de ce m-a cautat atat de mult si a fost "subtil" in exprimari....

supermoney

supermoney

swingers romania

11 Oct 2011, 17:14

ma tot gandesc la practicarea de swinging, stie careva care e treaba, e tare, merita sa imi conving prietena sau nu,
am gasit ceva despre swingers aici http://www.supermonymaker.org/swingersromania/

catch_me

catch_me

pai ce ai facut

10 Oct 2011, 09:55

mai exact?

tashulina

tashulina

eu nu am inteles

03 Oct 2011, 11:13

exact ce ai vrut tu sa spui prin "cand am vrut sa concretizez ceea ce se petrecea intre noi"..ce anume ai vrut sa faci?

wonderland

wonderland

poate nici el

03 Oct 2011, 11:05

nu se astepta sa actionezi, o fi vrut, la fel ca tine, sa vada cum evolueaza lucrurile; acum nu poti dcat sa vorbesti deschis cu el, insa nu are rost sa te complici daca are deja pe cineva

Top 10 diete nesanatoase
Top 10 diete nesanatoase
diete-sanatoase.ro

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!