As avea si eu nevoie de ajutor:|

by: soricel19
Sunt ingrijorata..ultima oara am avut contact sexual cu prietenul meu pe 5 ianuarie..pe 19 ianuarie trebuia sa`mi vina menstruatia dar nu mi-a venit...n-am nici un simptom ca as fi insarcinata doar ca mi-e putzin rau.Burta ma doare ca si cum mi`ar veni dar nimic altceva...Si am fost si inca sunt racita jos..dar nu inteleg de ce nu`mi vine menstruatia..sanii ma dor burta ma doare dar nimic..si sunt foarte ingrijorata..am facut si un test dar a iesit total aiurea...ajutati-ma va rog!:((

lovey_kay

lovey_kay

A rezolvat

28 Feb 2008, 16:50

Am trimis-o la doctor, si a gasit o infectie care facea ca la fiecare test sa-i iasa 2 liniutze(facuse vreo4 parca).e ok acum :)

lapusina

lapusina

Buna

28 Feb 2008, 15:45

Draga mea,daca a doua liniuta la test a esit putin vizibila atunci afla ca esti gravida dar daca a esit doar o liniuta atunci nu esti.
Cel mai bine e sa mergi la ginekolog ca sa fii mai precisa ce este.
Bolile de sani si de burta pot sa fie si din cauza ca esti racita sau poate sa fie si din cauza graviditatii deoarece aceleasi simptome se arata si cand esti gravida.

Mult succes.

miki_ella

miki_ella

Scumpa mea,

28 Feb 2008, 09:27

daca as fii in locul tau euas merge mai intai la doctor. El cu siguranta te va ajuta. am avut si eu o problema asemanatoare, dar putin mai grava, din nefericire. Singura persoana care m-a ajutat a fost doctorul. Iti povestesc mai multe pe mess, daca esti interesata. asta e adresa mea: micky_ok_ro@yahoo.com

lovey_kay

lovey_kay

Daca iti este mai usor

05 Feb 2008, 14:03

raspunde-mi pe mess: lovey_kay

lovey_kay

lovey_kay

?

05 Feb 2008, 14:02

Spui a 2a liniutza era mai putin vizibila.Mai fa un test si vezi ce iese.

soricel19

soricel19

pai..

05 Feb 2008, 12:27

nu ne-am protejat dar nu a apucat sa se termine ptr ca eram baut ji ne-am oprit...si testul acela l-am facut ieri pt ca am inceput sa ma ingrijorez..ji..o liniutza era pt negativ ji 2 pt pozitiv..iar mie mi-a iejit...2 liniutze..dar una era foarte vizibila ji a 2 mai putzin vizibila...

lovey_kay

lovey_kay

Mai soricel

05 Feb 2008, 12:11

In strigatul tau de ajutor nu ai precizat daca pe 5 ianuarie te-ai si protejat cu prietenul tau.Daca da, atunci e posibil ca raceala sa fi dereglat un pic menstruatia ta, asa ca ar trebui sa respiri adanc, sa stai linistita si sa nu te mai gandesti la asta.Nu am inteles ce s-a intamplat cu acel test.Poate vei fi mai explicita.

Top 10 diete nesanatoase
Top 10 diete nesanatoase
diete-sanatoase.ro

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!