Atentie!

by: jenifer
ACUM 5 ani am ramas insarcinata,fara sa fiu penetrata,virgina find,ulterior aflasem ca am ramas insarcinata,dar eu eream virgina.Doar ma jucam cu prietenul meu dea mama si dea tata.dar nu Penetrari

ancutsel

ancutsel

:-?

12 Mai 2007, 23:08

si ai avortat?:-??

manina

manina

fara suparare

04 Aug 2006, 22:49

daca citesti bine replicile tu mai atacat pe mine si nu invers
incearca sa nu te mai implici atat
daca te deranjez atat de tare nu mai scriu
poate si pe mine ma deranjeaza altii dar CITESC si-atat

manina

04 Aug 2006, 00:28

si stii ce nu mai pricepi?

manina

manina

SB

03 Aug 2006, 20:03

CE SARCASTIC ESTI
depinde de unde citesti
in fiecare carte scrie altceva
sti ce nu pricep
de ce teai atacat tocmai tu???????????

manina

26 Iul 2006, 08:38

ai gasit si tu un mod fain de-ati spune parerea, "teoretic poti...". Teoretic poti face orice, nici nu mai stiu de cate ori nu am castigat eu la Loto, teoretic fireste, doar ca practic nu am cumparat bilet. 5 zile ai spus? Incearca 3 zile in mediu propice si aproximativ 4 ore in "aer liber".

manina

manina

AOLEU

21 Iul 2006, 15:38

bai, tu erai de fata cand sa intamplat minunea
teoretic poti sa ramai insarcinata si fara penetrare pentru ca spermatozoidul traieste 5 zile in mediu umed
succes
atentie la cap
hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

jenifer

jenifer

Vai de capu tau pisoi mic si prost

20 Iul 2006, 18:03

tot proasta ai ramas,pusa pe ignor.hahaha.de cine? de tine? bine ai zis mare e gradina Domnului.tu saraca de tine ai fost aruncata acolo,la un loc cu maidanezii..vai de capu tau

pisi

pisi

Mai, Jenifer,

05 Mai 2006, 12:27

esti pusa pe ignore , chiar ai reusit sa ma faci sa zambesc cu mesajele tale !
Sa te mai joci si altadata " de-a mama si de-a tata ", da ?!

Doamne, mare ti-e gradina !!!! lol

pufuletz20

pufuletz20

:(

05 Mai 2006, 10:31

nu trebuie sa fiti rautaciosi cu ea;asa procedati voi cand vi se cere un sfat?va bateti joc?ce e asa greu de inteles ca nu a avut loc penetrarea,ci doar a ejaculat pe ea,pe vagin?se mai intampla...daca a ajuns un pic de sperma mai jos si a intrat in vagin...doar stiti ca spermatozoizii sunt mobili,nu?daca vreti sa raspundeti, fiti seriosi...

pisi

pisi

Aoleu, vai de " pacatili mieli ", Jenifer,mama

16 Mar 2006, 15:59

Pai prima oara ai spus ca ai facut-o fara penetrare, a doua oara sustii " ca si-a dat drumul pe vagin " ( suna de parca s-ar fi dat pe totbogan )!:D
Pai hotaraste-te a avut loc penetrarea , da sau nu ?
Chiar sunt curioasa ce -mi vei raspunde ... :D

Intrebare!

14 Nov 2005, 09:39

Ce intalegi prin penetrare? Nu vreau sa fiu rautacios, dar nu cred ca aveai cum sa ramai insarcinata pe cale orala...
Cum va jucati de-a mama si de-a tata, va certati in privinta cheltuielilor casei, faceati planuri pentru redecorarea camerei, sau cum?

edel

edel

se poate

10 Apr 2005, 13:46

este posibil asa ceva! poti ramane insarcina chiar si fara a face dragoste. daca cei doi se mangaie, saruta etc. dezbracati, iar baiatul ejaculeaza, este posibil (sansele sunt foarte mici insa exista) ca fata sa ramana insarcinata. cred ca la asta te refereai cand ai spus ca va jucati. imi pare rau ca a trebuit sa treci prin asa ceva.

jenifer

jenifer

RE: Atentie!

09 Feb 2005, 02:47

dezbracati dar fara penetrare

RE: Atentie!

08 Feb 2005, 22:45

adica......?
cum va-ti jucati?

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!