barbatii nu sunt porci ci doar mai slow

by: ploredina
unii barbatii n-au nicio treaba cu realitatea. isi pot baga picioarele oricand in orice crezand ca sunt buricul pamantului. e cu tine si iti spuen ca te iubeste. iar daca e vreun prieten prin preajma se face ca nici nu existi. cat de las sa fii sa nu-ti poti asuma propriile cuvinte...

lasilor!

eva31

eva31

Asa e.

25 Apr 2011, 01:24

PAi atunci gaseste pe altul. Care e problema? Masculi sunt destui.

oare

26 Oct 2009, 05:39

de cate indicii ai nevoie, sa iti dai seama ca nu reprezinti mare lucru in fata unui barbat ... scuze , dar nu stiu cine e slow la faza asta :(

bitsy

bitsy

asa,,

24 Oct 2009, 18:45

si daca esti numita curva ce?
Abia curvele ,dragele mele,sunt femei fericite.Ele au tot ce si doresc,sunt fericite si le doare fix in pix de gura lumii.Ce poate fi mai minunat de atat?

bitsy

bitsy

rahat

24 Oct 2009, 18:43

Daca se poarta asa inseamna ca e ceva in neregula cu tine.Si barbatii stiu sa aprecieze si sa admire si sa iubeasca cu toata fiinta lor o femeie.Depinde numai si numai de ea.Noi ne complicam prea mult si o facem pe a nebunele.
Intrati macar o data pe forumurile barbatilor si cititi i.O sa va minunati.O sa va revolutioneze viata.

...

01 Oct 2009, 18:36

Poate ar trebuii sa va mariti numarul de barbati pe care ii cunoasteti, sau sa-i schimbati pe cei actuali.

...

25 Sep 2009, 22:32

Hei, wtf? Iar toti o apa si un pamant? Va rog, nu-mi aprindeti motorul, a trecut muult de cand nu am mai postat pe forum...

aliniulian23

aliniulian23

ok ok ...

25 Aug 2009, 22:54

si cu femeile carora le arati ca le iubesti si in public atat cu prieteni de`ai tai cat si cu ai ei si ea e exact ca subiectul spus mai sus ? ce sa facem ? noi barbatii ?

isabellla

isabellla

asa-s barbatii

11 Aug 2009, 20:56

vor sa demonstreze in fata prietenilor k ei conduc relatia ,k ei sunt oricand liberi si majoritatea nu-si arata sentimentele in public iar cand e numai cu tine atat te vrajeste pana te are si apoi pa ! trece la alta dar asta pana intr-o zi.......

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!