Barbatii si sexul anal

by: monita
De ce sunt atat de obsedati barbatii dupa sex anal? Chiar e asa mare lucru pentru ei? Si merita oare sa suferim noi atat pentru a se simti ei bine?

cosbobo

cosbobo

sex anal vazut de un barbat

22 Feb 2008, 07:05

Sexul anal l-am practicat cu fosta mea prietena(nu foarte des), nu ma discutat niciodata sa facem sex anal, a venit de la sine. Cand doi oameni se iubesc conunica prin atingeri. Probabil eu dadeam semne(nu stiu cu sa ma exprim, mai bine)ca vreau sa facem sex anal si ea intlegea, la fel intelegeam si eu cand vroia sa aiba parte ea de sex oral. Niciodata nu am inceract sa fiu violent in practicarea sexului anal. Ea statea lungita pe o parte, iar eu pe la spate inceracam incet si usor sa intru. Placera maxima era sa intru doar 2-3 cm. Nu am precticat niciodata in relatia noastra, doar sexul anal, intotdeauna in timpul unei partide de sex ameastecam toate stilurile(noranl, oral si din cand in cand anal). Eu cred ca sexul anal incita pasiunea barbatului pentru partenera, daca este practicat tandru(parerea mea) probabil ii place si ei. Daca sexul anal este practicat cu penetrari scurte(2-3cm) este foarte igenic, noi nu ma avut niciodata surprize neplacute.

ellegance

ellegance

....

19 Ian 2008, 18:38

Sexul anal nu-i chiar atat de rau dupa cum ar parea la prima vedere.Poate satisface,daca nu exista idei preconcepute.Important e sa o doreasca ambii parteneri.

ciuri_buri

ciuri_buri

motive

19 Ian 2008, 02:02

Principalele argumente ar fi:
1)orificiu stramt=> el simte o placere mai mare
2)perversitatea actului in sine
Din punctul meu de vedere este dizgratios,indiferent de efortul depus pentru igiena locala.Dar cu toate acestea as incerca odata sa vad cum e .

ciuri_buri

ciuri_buri

motive

19 Ian 2008, 02:02

Principalele argumente ar fi:
1)orificiu stramt=> el simte o placere mai mare
2)perversitatea actului in sine
Din punctul meu de vedere este dizgratios,indiferent de efortul depus pentru igiena locala.Dar cu toate acestea as incerca odata sa vad cum e .

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!