Belle de Jour

by: soophy
Buna. A citit acreva cartea Belle de Jour sau macar Belle de Nuit? Am citit prin diverse reviste recenzii si comentarii, insa ma interesa o parere ceva mai...obiectiva. As vrea sa mi le cumpar pentru orele de stat la plaja :)

zaza

zaza

Suna bine

25 Iun 2007, 21:02

Si eu am auzit multe despre cartile astea. Mi-am cumparat Belle de Jour, dar o pastrez pentru plaja...mi se pare o lectura potrivita pentru o zi de relaxare :)

pisi

pisi

Pareri impartite

01 Iun 2007, 10:58

Personal n-am citit vreuna dintre cele doua carti,dar am auzit tot felul de pareri,unii spun ca aceste doua carti te-ar face sa le intelegi mai bine pe cele ce se prostitueaza,altii spun ca n-ar trebui sa luam in seama ce incearca sa ne impartaseasca o prostituata.
Te-as sfatui totusi sa citesti cele doua carti daca vei avea ocazia, in felul acesta ai vedea lumea si prin ochii unor persoane cu care nu avem ocazia sa interactionam mai deloc.
Cand o sa am ocazia sa cumpar vreuna dintre carti,o voi face,sunt curioasa ce gandeste tipa.

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!