,,jonny

by: anyany
sall,lume,,,am nevoie de ajutor,,adik nu eu ..intr-o discutie despre sex ,asa ca intre colege,una dintre fete ne-a marturisit ca pr ei nu i se scoala!!mai exact ok,preludiu..se incing.....incept dureaza ceva dar....ce credeti.moare!!!??? :|:|:|:.....e f deprimata din cauza asta deoarece nici el nu stie de ce,,,,intrebarea mea este care sa fie cauza daca inceputul e bun?sa nu poata fi el in stare sa se controleze umpic sa dureze si sa ejaculeze sau.....pur si simplu e deja ceva psihic?adik sa nul atraga cum crede el..astept rasp..pupici

panter

panter

nasol moment

09 Aug 2007, 13:07

este foarte posibil sa fie ceva psihic..o fi patit baiatu ceva si acum este foarte stresat..sau am mai auzit chestii de genul asta la cei virgini care din cauza emtiilor si a fricii pur si simplu nu reusesc,comunicarea rezolva totul iar daca nu o rezolva e o problema ceva mai grava !!

...

07 Aug 2007, 20:55

Iar "prietena care are o problema"? Era o vorba veche, stiu ca e rautacioasa, dar o spun ca asa sunt eu: "se mai uita si la om..."
Oare nu o fi de vina un pic stresul? Nu? Ok, sa fie atunci faptul ca s-a intamplat ceva la un momnent dat care i-a adus tipului o inhibitie de care nu vrea sa spuna nimic? Nu, nici asta? Hm... Medicii se consulta intre ei, deci nu trebuie el sa consulte un medic. In schimb ar putea merge la urolog, sa i se faca niste analize. daca problema e fizica, paartea cu "nu imi sta sculata" e o gluma pe langa "fac pipi pe mine pentru ca nu ma pot abtine".

manuela68

manuela68

cu "jonny" la medic?

08 Iun 2007, 16:34

Si eu cred ca ar putea sa intrebe un medic depre problema lui. Sau ati putea s-o luati mai incet: de exemplu, propuneti-va o saptamana sa faceti sex fara penetrare: va jucati, va dezmierdati, va atingeti, va sarutati, dar nu mergeti mai departe. Stabiliti asta de la inceput. Si urmariti-l pe "jonny": poate ca o sa devina nerabdator.

ionny

ionny

???

25 Apr 2007, 20:17

poate ar fi mai bine sa consulte un medic..:-??

Top 10 diete nesanatoase
Top 10 diete nesanatoase
diete-sanatoase.ro

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!