acnee chistica si puncte negre

by: vick25081974
baiatul meu de 15 ani urmeaza un tratament pentru acnee, iar mediculdermatolog ne-a recomandat pentru punctele negre si chisturi sa mergem la cosmetica. imi puteti recomanda vreun cabinet bun ca imi este teama sa merg la orice cabinet de cartier.

leontes

leontes

Acnee

21 Mai 2015, 13:21

De preferat e sa se aleaga o metoda naturista care sa nu genereze efecte adverse. Acneea e o afectiune delicata si necesita o atentie deosebita.

paula01

paula01

Acnee

19 Feb 2015, 10:41

Pentru acnee se pot incerca si diverse suplimente pe baza de plante gen Derminax. Produsele astea au in componenta ingredienti naturali si actioneaza diferit pe fiecare metabolism in parte.

lilly_buterfly

lilly_buterfly

pentru puncte negre

19 Iul 2012, 14:02

eu imi faceam masti pt peeling si chiar erau bune pt mine

negrisor

negrisor

cosmetica in clinica

19 Iul 2012, 13:00

si eu am probleme cu tenul si punctele negre. am mers saptamana trecuta la un tratament de curatare cu un voucher de reducere de 40 ron la clinica hilmi. nu ma asteptam sa gasesc cosmetica intr-o clinica insa bine ca am gasit pt ca serviciile nici nu se compare cu cele dintr-un salon, de exemplu. mi-a dat tipa (ion mihaela o cheama) sfaturi, ce sa folosesc oe viitor, ce merge pt tenul meu , etc..

catch_me

catch_me

pai

26 Mar 2012, 16:35

cei de la Igiena au saloane foarte bune, eu de exemplu am un salon aproape de mine unde merg pentru cosmetica si sunt multumita de cum lucreaza fetele de acolo

Recomandari

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!