Ati folosit vopsea de par Kallos?

by: brindusam
Hello, vreau sa ma vopsesc cu o vopsea mai ''usoara'' si am gasit aceasta vopsea fara amoniac-Kallos. Imi puteti spune ceva despre aceasta gama de produse? Nu sunt insarcinata, dar as vrea ca vopseaua sa se duca in timp la spalat, sa nu fiu nevoita sa-mi tot vopsesc radacinile. Multumesc mult!

alessia1987

alessia1987

vopsea Kallos

26 Mai 2014, 12:54

Eu folosesc de 2 ani vopsea de par de la Kallos si sunt multumita. Am incercat si alta vopsea dar am avut unele probleme. Dupa cateva zile de la vopsire imi apareau coji in cap, cred ca era foarte tare si imi ataca pielea.

tashulina

tashulina

Poate

04 Ian 2010, 11:21

ar trebui sa te gandesti mai degraba la un nuantator, decat la o vopsea permanenta.

Nuantatorul se duce dupa 6-8 spalari si nu iti afecteaza structura capilara.

diana8930

diana8930

Vopsea de par Kallos

02 Ian 2010, 00:57

Culoarea se estompeaza in timp(in mai putin de o luna) depinde de nuanta aleasa si de culoarea naturala a parului.Personal am folosit kallos Prestige colors si are o cantitate mai mica de amoniac.Este o vopsea ok nu este permanenta.

fetitza12

fetitza12

vopsea Kallos

01 Ian 2010, 22:02

am folosit acum un an o vospea de la Kallos. Am vrut sa`mi iau blond auriu (asa ma vospsesc de obicei). Stiu doar ca mi-a iesit mult mai inchisa culoarea decat era in catalog. In rest nu am avut nimic de "obiectat" la adresa ei :P

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!