ajutati-ma cu un sfat....

by: crina252000
am inteles ca mararul este bun si pt sani:care stie sub ce forma se aplica?Subliniez ca desi fac sport am sinii foarte lasati si deformati ajutati-ma va rog cu un sfat.Va multumesc mult.

leo

leo

da...

10 Apr 2008, 19:46

nu mai spune? si de unde aveti voi atatea produse naturale sa exportati produse de alea in toata lumea? ca la mine daca fac un sirop natural se bea cu 15 pahare de apa. intr-o zi il termini. si se face doar in anumite sezoane.

uite care e chestia. din ce mai stiu si eu dau retete naturale gratuit. eu nu fac bani din problemele altora. prefer sa ii castig cinstit din munca mea, care e alta decat asta/

gya_baby

gya_baby

asa este

09 Nov 2007, 16:24

mararul este bun...tinctura de marar te ajuta sa ai sani frumosi si cat mai fermi...merita sa incerci...te duci la plafar si iti cumperi tinctura de marar, o iei de 3 ori pe zi inainte cu 15 de min de mesele principale(mic`dejun,pranz,cina)...1 lingurita de tinctura dizolvata in 100 ml de apa...timp de 21 de zile apoi faci o pauza de 1 sapt sau 2...si reiei tratamentul...bafta

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!