aloe vera

by: johanna24
eu am folosit cura de la ALOE VERA : SUPERRRRRRRRRRR,am dat jos in 9 zile 6 kilograme fara sa pun inapoi, band gel de alOE vera stabilizat 100% (bidonasele galbene),propolis,beepolen ,ceai de aloe 2 litri pe zi,un lite de vanilie sau cioco dupa preferinta(frunza aloe uscata si macinata) pt arderea caloriilor si ai voie 600 calorii dat fiind ca e voie o masa pe zi...insa poti manca orice incadrandu-te in cele 600 calorii....nu mi-a fost foame deloc pe timpul curei,si combinat cu 5 ture de stadion de fugit in cele 9 zile am dat jos kilogramele respective.Sa nu mai zic ca aveam impresia ca dorm prea putin,gelul de aloe ma revitalizeaza si creeaza detoxifiere.E adevarat ca faceam treaba mica de 15 ori pe zi ceea ce m-a surprins....si mi-am dat seama ca iasa tot ce-i inutil din corp...m-am simtit energizata ca niciodata si nici vorba de dureri de stomac,ameteli,oboseala si alte cele..sa nu mai zic ca e si foarte sanatoasa ...100%aloe vera,produse USA...NU TOT FELUL DE CHIMICALE .,,,licori de pe vremea bunicii si alte magarii..acuma sunteti mari sa luati decizia corecta pt sanatatea voastra..va pup dulce

Nu s-a postat nici o replica.

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!