apa plata cu lamaie

by: monita
Am auzit ca daca bei in fiecare dimineata pe stomacul gol un pahar cu apa si lamaie, sunt sanse sa slabesti. Oare o fi adevarat? Pe asta s-o baza reclama cu fotomodelele care beau apa plata cu lamaie?

caprice

caprice

oricum apa face bine..

01 Apr 2007, 12:34

apa plata cu lamie...imi spune ceva... daca sincer eu beau in fiecare dimineata un pahar de apa si lamie dar pentru un abdomen plat de slabit nu am auzit...dar o fi bun...de ce nu ?la mine chiar da rezultate...merita sa incerci

lozan

lozan

Sanatate

15 Mar 2007, 16:12

Sau inainte de fiecare masa sucul de la o grefa.Taie pofta de mincare si arde grasimile din organism.Bafta fetelor.

miha2427

miha2427

apa calda cu lamaie

10 Mar 2007, 21:38

stiu ca o colega de clasa a inceput sa bea dimineata apa dar calda cu lamaie si in cazul ei sau vazut rezultate.rau nu cred ca face,si la restaurante apa plata o serveste cu lamaie.bine ca mi-ai amintit am sa incep sa beau si eu dimineata[dar sunt cam uituca].sa speram ca va da rezultate............bafta.....

grimispiridon

grimispiridon

Sa slabesti numai cu apa si lamaie ?

09 Mar 2007, 20:32

S-ar putea sa slabesti dar cu ce pret ? In afara de apa cu lamaie cred ca nu vei mai consuma nimic pana la masa urmatoare asa ca sigur te vei alege cu un ulcer pe cinste. Sincer, nu te sfatuiesc

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!