Capsunele

by: moderator
sunt bune pentru detoxifiere? as dori sa aflu mai multe informatii daca se poate

anyela

anyela

Verdeturile -ideale pentru detoxifiere

10 Apr 2012, 18:02

Am citit azi un articol interesant despre verdeturi si ajutorul acestora in detoxifierea organismului primavara. Vi-l recomend: http://despreslabit.ro/o-detoxifiere-naturala-a-organismului-cu-verdeturile-de-primavara.html.
Eu am mers azi al piata si mi-am asigurat frigiderul cu multe verdeturi, sa simt ca a venit primavara, mai ales ca suntem si in ultima saptamana de post. In lupta cu kilogramele, eu am ales o alimentatie mai vegetariana, suplimentele naturale slim&fit si mersul la sala. Slabesc, dar am si grija, in acelasi timp de sanatatea organismului meu.:)

roxxroxy

roxxroxy

Mie mi-au fost recomandate de nutritionist

30 Mar 2012, 17:46

Capsunele sunt indicate pentru detoxifiere, mai ales cand vorbim de situatii in care urmam diete sau cura de slabire. mie mi-au fost recomandate de nutritionist, impreuna cu o dieta personalizata, suplimentele naturale slim&fit si miscare cat cuprinde. Slbesc si ma simt bine.:)

Acest site foloseste Cookies. Prin navigarea pe acest site, va exprimati acordul asupra folosirii cookie-urilor.
Mai multe detalii despre Cookies!